reklamy ukryte
reklamy ukryte
Mam 17 lat. Moja siostra Kinga jest o dwa lata młodsza. Ostatnio zaprosiłam mojego przyjaciela na noc, kiedy nie było rodziców. Kinga została w domu, więc byliśmy we trójkę.

Karol to mój dobry przyjaciel jeszcze z gimnazjum, rzadko go zapraszam do siebie, raczej jeżeli się spotykamy, to gdzieś z innymi znajomymi na mieście. No ale tym razem stwierdziłam, że fajnie by było go zaprosić.

Kiedy przyszliśmy do domu, Kinga już była. Ona jest typem dziewczyny, która wyrwie każdego chłopaka w każdym miejscu i czasie. Pogadaliśmy trochę z Karolem i zaczęło się robić późno. Poszłam się kąpać do wanny, a on stwierdził, że poogląda sobie jakieś filmy.

Mamy dość duży dom, składa się z trzech łazienek, z których dwie z nich mają wannę. Zaczęłam się kąpać. Bardzo lubię mieć zgaszone światło podczas kąpieli, więc je wyłączyłam. Kąpię się kąpię, aż nagle słyszę, że Karol i Kinga razem rozmawiają zbliżając się do łazienki. Stwierdziłam, że pewnie gadają o szkole, czy o czymś podobnym. Nagle BUM. Ktoś wchodzi do mojej łazienki.

Wannę oddziela płachta, więc jej raczej nigdy nie widać. Już chciałam krzyczeć, żeby się dowiedzieć co się tam dzieje, aż słyszę, że ktoś się dość intensywnie całuje. To chyba oczywiste kto to był. Wybiegłam z wanny, oczywiście w ręczniku, Kinga już zaczęła się dobierać tam, gdzie małe dziewczynki nie powinny. Zaczęłam ich poganiać, krzyczeć. Byłam wkurzona, bo to jednak trochę ohydne, że siostra i przyjaciel… No cóż.

Karolowi po całym zdarzeniu jest głupio. Stwierdził, że nie będzie zostawał na noc, ale chce się umówić z Kingą. Długo z nią gadałam na ten temat, jednak najbardziej mnie zdziwiło to, gdy powiedziała, że „zrobiła to, bo poczuła się samotna”.

Teraz to już rodzice dopilnują, żeby gówniara nie czuła się taka „samotna”.
292 3

pozostało 1000 znaków
NowaJadodano 1459 dni temu
Piętnastolatki dziś...ech...
napavlusdodano 1459 dni temu
15 lat? Przecież to jest az straszne. Szkoda tylko, ze Twój przyjaciel sie na to zgodził. XXI wiek mnie przerasta
2 odpowiedzi
nelusia4dodano 1459 dni temu
Dla niektórych to normalne,a dla niektórych nie :/ Mam 13 lat i sama wiem jak to jest,bo żyje w tym środowisku :| Na korytarzach widze jak chłopak/dziewczyna popycha swoją drugą połówke do ściany i z... rozwiń komentarz
3 odpowiedzi
konto usuniętedodano 1457 dni temu
Skoro w wieku 15 lat tak działa to za 2 lata będziecie jej chyba musieli kaganiec na pizdę założyć..
3 odpowiedzi
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Maleedodano 1459 dni temu
Dzisiejsze dzieci takie są :) szkoda gadać.
1 odpowiedź
oliwia05dodano 1458 dni temu
Ja nie mam siły do dzisiejszych nastolatków. Mieszkam w małej mieścince i najlepsze w tym jest to, że ulicami chodzi tutaj pewna dziewczynka (ma dopiero 14 lat) w ciąży. A najlepsze jest to, że nie wiadomo kto jes... rozwiń komentarz
2 odpowiedzi
Kalinaa20dodano 1456 dni temu
Co wy wymyslacie ? W wieku 15 lat to normalne ... przestancie wymyslac bo XXI wiek... kiedys tez 15 latki sie calowaly i uprawialy sex...
Toridodano 1451 dni temu
''Kinga już zaczęła się dobierać tam, gdzie małe dziewczynki nie powinny.'' Napisała ta ''duża'' dwa lata starsza... Nie hejcę, ale to dla mnie trochę dziwne określenie, szczególnie przy takiej różnicy wiek... rozwiń komentarz
Buberdodano 1454 dni temu
Czemu mnie to nie dziwi? Ale, że to poszło tak szybko. 15latki raczej nie dają się porwać emocjom na tyle, żeby załatwiać takie rzeczy w 15 minut. Chociaż są i takie, jak widać. Pozdrów Kingę :')
MusicLifeForeverdodano 1458 dni temu
współczuję ci... masz okropna siostrę...
konto usuniętedodano 1456 dni temu
XD
bookishgirl01dodano 1455 dni temu
Fajnie że się bawi xD
piotr_poucza123dodano 1281 dni temu
nie mozna uprawiac seosu przed slubem koscielnym
nvatidodano 956 dni temu
Zabiłabym
didimondodano 1333 dni temu
Dobra ok ma 15 lat, ale Ciebie nie powinno interesowac jej życie prywatne, a z siebie robisz wielce dorosłą chociaż jeszcze sama jesteś gowniara . gratulacje
Marika666dodano 1295 dni temu
Mam 15 lat i jakby chlopak byl przystojny... czemu nie?
2 lata roznicy? miedzy moim chlopakiem i mną są 4.
1 odpowiedź
konto usuniętedodano 1456 dni temu
Zemścij się na tej szmacie
wyznajemyokidodano 1456 dni temu
Hej
Correadordodano 1457 dni temu
jak można się kąpać w wannie przy zgaszonym świetle?
-10
1 odpowiedź
Aztec21dodano 1458 dni temu
"Bardzo lubię mieć zgaszone światło podczas kąpieli". Kto kompie się po ciemku we wannie? dla mnie to fake. Przecież można się po ciemku utopić nawet.
-26
3 odpowiedzi

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni