reklamy ukryte
reklamy ukryte
Kiedy byłam w gimnazjum, zadawałam się z nieco zbuntowanymi znajomymi. Sama eksperymentowałam z papierosami, alkoholem, imprezami, jak większość 'gimbusów', ale nie przesadzałam. Po prostu się bawiłam.

Na jednej z imprez przez moje przyjaciółki poznałam chłopaka. Nie przykułam do niego większej uwagi, był całkiem miły, miał 19 lat. Słyszałam o nim wiele negatywnych rzeczy, że kradnie itp., ale nie obchodziło mnie to, bo tego kwiatu, to pół światu. Było jednak coś, co mi mówiło, że nie warto się z nim zadawać. Więc nie zadawałam się z nim.

Pewnego letniego dnia, miałam wtedy może z 14-15 lat napisał do mnie, że zaprasza mnie na imprezę. Podpytywał, czy jeśli jakiś chłopak mi się podoba, to czy mam opory by się z nim całować. Pytał też, czy jestem dziewicą. Jego pytania były pod pretekstem „jestem pijany i ciekawski”, więc mnie to nie zdziwiło. Pijani ludzie mają różne pomysły. Mówił, że przyjedzie po mnie z kolegami, że na pewno znajdę sobię jakąś koleżankę na imprezie i będzie „fajnie”.

Spławiłam go. Po pierwsze, był zbyt bezczelny i to może sprawiło, że zapaliła mi się czerwona lampka, ale przede wszystkim zwyczajnie nie chciało mi się tam jechać. Był upał, a moje łóżko takie wygodne… Simsy takie wciągające… Po prostu mi się nie chciało.

Kilka dni później rozmawiałam z moją przyjaciółką. Mówiła, że spotkała go pod sklepem i żalił jej się, że nie chciałam przyjechać na ten wieczór kawalerski.

Na wieczór kawalerski.

Zamurowało mnie.

Moi znajomi się od niego odwrócili, ja już w ogóle nie chciałam mieć z nim kontaktu. I nie miałam. Mimo nienawiści olewalam go (nie warto tracić czasu na takich idiotów), a on się nie przejął. Po latach usłyszałam ploteczki na jego temat, że ma dziewczynę i dziecko, że wpadli i nie dają sobie rady, a on kradnie, ćpa i zdradza ją na prawo i lewo. I pomyśleć, że to ja mogłam być na jej miejscu.

Cóż, lenistwo popłaca.
327 2

pozostało 1000 znaków
taka_jestemdodano 1450 dni temu
kiedy simsy ratują ci życie
114
3 odpowiedzi
ZielonaMrówkadodano 1449 dni temu
Jak mama mi zarzuci kiedyś lenistwo to jej powiem żeby sobie wyobrazila że to lenistwo być może ratuję mi właśnie życie
ania691dodano 1450 dni temu
haha dobre :D
Sumiredodano 1449 dni temu
Simsy życiem XDD
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Szaradodano 1390 dni temu
Pozdrawiam fanów Simsów, gry ratującej życie! XD
Stairywaytoheavendodano 1446 dni temu
I tu mamy dowod na to ze Simsy są najlepsze !
karolaxddodano 1446 dni temu
i dobrze zrobiłaś że nie poszłaś miałaś jeszcze na to czas
MusicLifeForeverdodano 1444 dni temu
hehe nieźle xD
niejebajkadodano 1433 dni temu
Od kiedy na wieczór KAWALERSKI zapraszane są kobiety?
1 odpowiedź
PatiPiszeZLozkadodano 1435 dni temu
Skoro twierdzisz, że on Ci sie nie podobał i nie chciałaś mieć z nim nic wspólnego, to nie rozumiem czemu Ty miałaś być ma miejscu tej dziewczyny. Za bardzo to przezywasz. I nie rozumiem czemu znajomi się odwr&oac... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
kasiek97dodano 1450 dni temu
Aha
-28
baltycki_klimatdodano 1449 dni temu
Nie wiesz jak skończyłaby się dla Ciebie ta impreza, więc to określenie, że lenistwo uratowało Ci życie, jest raczej płytkie. :)
-29
2 odpowiedzi

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni