reklamy ukryte
reklamy ukryte
1815 dni temu
Byłam dzisiaj w Biedronce po zakupy. Jestem w siódmym miesiącu ciąży i chyba trochę za dużo nabrałam. Wyszło mi pięć ciężkawych toreb ale mój mąż był w pracy i uznałam, że jakoś sobie poradzę, doniosę te zakupy.

Sklep jest kilkaset metrów od mojego domu, więc zdecydowałam się iść, chociaż faktycznie było mi trochę ciężko. Podbiegł do mnie jakiś chłopak, miał może z 17 lat. Zaoferował, że poniesie te torby, spytał, gdzie mieszkam. Ucieszyłam się ogromnie, że jest jeszcze jakaś bezinteresowność na tym świecie i że taki - powiedzmy sobie szczerze - dresik sam zaproponował mi pomoc. Przełknęłam stereotyp i uznałam, że ocenianie po wyglądzie jest naprawdę krzywdzące. Że ten dzieciak może i jest dresiarzem, ale jednak jako jedyny zorientował się, że mogę potrzebować wsparcia.

Młody szedł ze mną dzielnie taszcząc zakupy - pytał, kiedy rodzę, jak nazwę dzidziusia, był bardzo sympatyczny. Doszliśmy do mojej klatki i w tym momencie zadzwonił mi telefon w torebce. Już ją otwierałam, drugą ręką brałam od tego chłopaka moje zakupy i w tym momencie poczułam ostre szarpnięcie.

Wyrwał mi torebkę, w której miałam portfel, klucze, telefon, wszystkie dokumenty, dowód rejestracyjny auta i dużo drobiazgów. Wyrwał i zwiał ile sił, krzyczałam za nim zrozpaczona, no ale przecież nie pobiegnę...

Tak się skończyła "bezinteresowna pomoc". Dalej uważam, że nie można oceniać po wyglądzie, ale jednak wiara w ludzi trochę mi osłabła.... No cóż, przynajmniej doniósł moje zakupy...
167 1

pozostało 1000 znaków
KagomePLdodano 1702 dni temu
Biedna :( Ja bym dostała depresji..
1 odpowiedź
TaNajPiekniejszadodano 1565 dni temu
:(
memixdodano 1077 dni temu
Mefedron sam się nie ufunduje. Ćpuny takie są.
mimi05dodano 1222 dni temu
trzeba dostrzegać plusy:)
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Misiupiciekdodano 319 dni temu
Ehh powiem tyle debil czasem warto oceniać po wyglądzie
Weronikarenadodano 1644 dni temu
Ja bym zabiła gdyby ktoś mi ukradł telefon
grdzvqdodano 1773 dni temu
Może ten chłopak miał jednak dobre zamiary, ale jakaś sytuacja życiowa zmusiła go do wykorzystania sytuacji. Jeżeli nie wiesz, co kierowało tym chłopcem to nie powinnaś go oceniać.
Może rodziców ma alkoholik... rozwiń komentarz
-39
5 odpowiedzi

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni