reklamy ukryte
reklamy ukryte
Ważnym elementem mojej historii jest fakt, że wyglądam jak typowy osiedlowy Sebek. Na szczęście nic mnie z tą grupą społeczną nie łączy, a już na pewno nie rodzaj muzyki, której słucham.

Od dziecka rodzice wychowywali mnie w akompaniamencie muzyki klasycznej i tak też zostało mi do dziś. Na odtwarzaczu muzyki mam parę ulubionych utworów, których chętnie słucham podczas jazdy komunikacją miejską. Dziś, po 8-godzinnym męczącym dniu w pracy, siedząc już w autobusie jak zwykle postanowiłem zrelaksować się przy muzyce. Pech chciał, że nie zauważyłem źle podłączonych słuchawek do telefonu, przez co moja ulubiona melodia Mozarta ryknęła na maksymalnej głośności na cały autobus.
Miny pasażerów obserwujących typowego Sebka słuchającego muzyki klasycznej - bezcenne
45 6

pozostało 1000 znaków
Mraddiksdodano 470 dni temu
Admibistracje zawsze z typowymi sebkami lączyło jedno, intelekt, ale za to mieli mało iq. Gdy po czasie na główną znowu zaczely wracać wyznania przekonalismy sie ze caly ten czas obrażaliśmy osiedlowych sebk&oacut... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
Only_one_commentdodano 403 dni temu
Ukradzione i to jeszcze ze starych dobrych anonimowych!!
wasimartadodano 338 dni temu
Ta historia jest zabawna i nietuzinkowa. Mi sebix się kojarzy ze starymi kamienicami rapsem i szukaniem powodu bójki. A tutaj sebix pracujący i Mozarta słucha. To wyznanie zmieniło moje spojrzenie na ten typ ludz... rozwiń komentarz

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni