reklamy ukryte
reklamy ukryte
620 dni temu
Jechałam sobie dzisiaj autobusem komunikacji miejskiej. Po kilku przystankach do pojazdu wsiadł pewien chłopak, wypisz wymaluj typowy Seba. Adidaski, dresik z 3 paskami, kołczan prawiloności, czapka wpierdolka, bania zdolna na Pazdana. Usiadł przede mną.

Postanowiłam trochę go poobserwować. I tu się dopiero zaczyna. Przejechaliśmy może 3 przystanki i w autobusie zrobiło się trochę tłoczno. Jako, że stałam, postanowiłam usiąść sobie koło niego. Na kolejnym przystanku chłopak sięgnął do swojego plecaka i zaczął w nim czegoś szukać. Pomyślałam, że zaraz wyjmie telefon, słuchawki albo fajki. Ku mojemu zdumieniu chłopak wyjął książkę. Myślę sobie: "o, jakiś poradnik dla kiboli". A tu bum! Tomik wierszy Jasnorzewskiej. Normalnie mnie zatkało. I zaczytuje się chłopaczyna w tych wierszach.

No to sobie myślę, przede mną dużo przystanków, to zagadam. Co będziemy siedzieć cicho jakby nam języki poucinali. I pytam: "jak tam kolego, z meczu wracasz?". Kolejny sztylet w serce - chłopak mówi, że wraca ze szpitala od młodszego brata. Zaczęłam na niego trochę inaczej patrzeć. Chwilę pogadaliśmy i wysiadł z autobusu. Był bardzo otwarty, chyba miał chęć wygadania się, bo sporo mi o sobie powiedział przez te 10 minut rozmowy.

Okazało się, że chłopak ściął włosy, żeby jego brat nie czuł się samotny w chorobie. Ubrany był tak jak był, bo jego rodzinna jest biedna i ubrania ma po starszym bracie, który był kiedyś kibolem
114 5

pozostało 1000 znaków
michael52dodano 619 dni temu
Do autorki: Nie oceniaj książki po okładce. .
2 odpowiedzi
anotherstep2helldodano 619 dni temu
To wyznanie już było...
DareEvildodano 618 dni temu
mój kolega,100% katolik oblubieniec Chrystusa, idealny uczeń teraz grasuje po dzielnicy w outficie typowego Sebixa bo zmienił styl ;)
Maciej_gordodano 618 dni temu
życie potrafi zaskakiwac xd
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Morenadodano 598 dni temu
To się rozpisalas. ...twórczo
Daje do myślenia nie oceniaj książki po okładce......
Nie każdy lekarz to rzeżnik
MrWierddodano 612 dni temu
Tyle razy wałkowany temat... Nie oceniaj po okładce. Nie ważne jak bardzo jest to ciężkie, łatwo można kogoś w ten sposób zranić lub/i stracić szansę na wartościową znajomość.
AdeptusXiaododano 140 dni temu
No właśnie ku**a. tfu na stereotypy.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni