reklamy ukryte
reklamy ukryte
Jestem młodym trenerem i od jakiegoś czasu pracuję na siłowni. Któregoś dnia przyszła do nas piękna brunetka, niewysoka, o ciemnych mądrych oczach (nazwijmy ją Mia). Nie miała wysportowanej sylwetki, nie przypominała też szprych z siłowni, budowę ciała miała zbliżoną do typu Scarlett Johansson. Pogadaliśmy o planie treningowym, o cenniku, była zdecydowana, więc poszło szybko. Na koniec musiałem uzupełnić naszą ankietę. Jednym ze standardowych pytań jest "Dlaczego zdecydowałaś się zacząć trening na siłowni?". Dziewczyna opowiedziała, "Bo jestem za gruba". Trochę mnie to zdziwiło, bo dziewczyna wyglądała na pewną siebie i ogólnie sprawiała wrażenie wychillowanej. Mówię, że przecież to nieprawda i wygląda świetnie, ona tylko odpowiedziała, że głównie z powodów praktycznych, bo nie jest w stanie kupić sobie sensownych ubrań przy swoim wzroście i figurze klepsydry, więc gdy schudnie to będzie jej łatwiej. No nic.

Następnego dnia przyszła na siłownię ubrana w obcisłe legginsy i top, włosy upięte w kucyk. Większość facetów nie mogła oderwać od niej wzroku. Standardowo znalazł się jakiś palant, który zaczął przy niej napinać mięśnie albo pokazywać jak działa sprzęt. Była zupełnie niezainteresowana.

Po jakimś czasie Mia zmieniła godzinę przychodzenia na siłownię, akurat na taką, na którą przychodziły Karyny - puste dziunie przychodzące cykać sobie selfie. Najpierw nie zwracały na nią uwagi, dopiero kiedy się zorientowały, że większość facetów ślini się na jej widok zmieniły front. Rzucały w jej kierunku chamskie teksty, że jest gruba, że ma cellulit, rozstępy etc. Mia starała się je ignorować, ale widać było, że ją to boli. Na siłownię przychodził koleś, na którego Karyny mówiły Boski, on nie zwracał na nie najmniejszej uwagi. Boski pewnego razu zgadał się z Mią, że oboje lubią żeglarstwo. Długo gadali na ten temat, Karyny odczytały to jako policzek w twarz.

Któregoś razu Mia po skończonym treningu zastała w swojej szafce pocięte ubrania, wymazane jakaś mazią. Była zima...
74 6

pozostało 1000 znaków
gomezAddamsdodano 252 dni temu
Może by szanowny mod przejrzał treść, jak już zmienia temat ?
WickedLifedodano 252 dni temu
No tyle ze mogą cie wywalić z pracy
1 odpowiedź
abazurdodano 252 dni temu
wspaniała wyobraźnia
Anonimowo77dodano 252 dni temu
Do dorośli ludzie czy przedszkolaki bo się pogubiłam
reklamy ukryte
reklamy ukryte
adriannamagdalenadodano 251 dni temu
skądś znam sytuację "siłownia, Mia i jestem za gruba"... może chciałbyś się autorze odezwać w wiadomości i napisać skąd jesteś? martwię się o znajomą
fawkulcedodano 252 dni temu
Olol dobre! To musza byc jakies puste lale xd
Jestes crazy dosypałeś im coś na sraczke
mayonaisedodano 249 dni temu
co jak co, ale Scarlett ćwiczy haha
tiruriru123dodano 252 dni temu
Xd

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni