reklamy ukryte
reklamy ukryte
182 dni temu
2 lata temu, podczas gdy moja dziewczyna była opiekunem na koloniach, ja wybrałem się z jej koleżanką (nazwijmy ją Karoliną) nad jezioro. Znaliśmy się jak stare konie, więc nikogo to nie dziwiło oraz ani moja dziewczyna, ani chłopak koleżanki nie byli zazdrośni.

Na tym wyjeździe jednak było inaczej, Karolina cały pobyt nad jeziorem wyraźnie się do mnie przystawiała, chciała się przytulać, ciągle chciała żebym z nią gdzieś chodził. Jednym zdaniem, prowokowała mnie do granic możliwości. Z racji, że jest urodziwą kobietą i podoba mi się jeżeli chodzi o wygląd, to naprawdę trudno było mi się opierać. Finalnie do niczego nie doszło, lecz następnego dnia miałem jechać w odwiedziny do dziewczyny na kolonię. Zgadnijcie kto chciał się ze mną zabrać... Tak, dobrze myślicie, Karolina. Zabrałem ją, gdyż jej siostra Aneta, a zarazem przyjaciółka mojej dziewczyny, też tam była.

Przez całą drogę (ok. 200km) znowu nie dawała mi spokoju. Zatrzymywanie się co chwilę na postój, "przypadkowe" upuszczanie ołówka albo telefonu pod moje nogi. Na szczęście dojechaliśmy cali. Jak tylko przywitałem się z dziewczyną, podeszła do mnie siostra Karoliny. Aneta wzięła mnie na stronę i powiedziała coś co totalnie mnie zirytowało:
- Nie gniewaj się na mnie, ale to, że Karolina cię kokietowała przez ostatnie dwa dni, to moja zasługa. Kazałam jej to zrobić, żeby zobaczyć czy nie zdradzisz swojej dziewczyny. Ona nic oczywiście o tym nie wie.

Nie wiedziałem, że dziewczyny dbają tak o siebie nawzajem...
Chłopaki - Strzeżcie się, nigdy nie wiecie co tym kobietom może przyjść do głowy :D


79 6

pozostało 1000 znaków
Mraddiksdodano 180 dni temu
To jest już szczyt wpieprzania nosa w nie swoje sprawy. Ja po czymś takim zerwalbym z tymi,, przyjaciółkami,, kontakt gdyż odebrał bym to jako zwykła obrazę
1 odpowiedź
niedozwoloneznakidodano 180 dni temu
Jaka żenada słabe w **uj
Istredddodano 180 dni temu
Tak samo mamuski sprawdzaja czy facet ma dosc duzego i czy dosc dobrze sie rucha dla coreczki xd
Kuwety123dodano 181 dni temu
Poyebane
reklamy ukryte
reklamy ukryte
fazi78dodano 180 dni temu
Czymcie się tam w tym zdradzaniu
XDDDDDDDDDDDDdodano 180 dni temu
Głupie pizdy
joshuadodano 179 dni temu
A tą historyjkę z prezerwatywą w samochodzie znasz?
1 odpowiedź
michal_anioldodano 161 dni temu
Tylko kobieta moze wpasc na cos takiego.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni