reklamy ukryte
reklamy ukryte
Witam tutaj wszystkich młodych jak i starszych. Chciałabym się podzielić z wami pewną sytuacją w moim życiu. Karola poznałam ponad 19 lat temu, po ponad dwóch latach wzięliśmy ślub. Na początku było wszystko cudowne, ale zbiegiem czasu wszystko zaczęło ucichać, namiętność, miłość, przestaliśmy sypiać ze sobą. Karol któregoś dnia przyszedł do mnie i powiedział że chce rozwodu. Z początku byłam wściekła, przestałam się do niego odzywać, ale zrozumiałam, że ta złość nie ma sensu nas i tak przestała łączyć cokolwiek oprócz papierka i dziecka (tak mamy syna zaszłam w ciążę zaraz po ślubie) usiadłam wtedy z nim, porozmawialiśmy na spokojnie i doszliśmy do wniosku, że rozwodzimy się, powiedzieliśmy o tym naszemu synowi to mądry chłopiec, więc zrozumiał. W tym roku będzie mijać trzy lata jak jestem po rozwodzie, poznałam też obecną partnerkę mojego byłego męża jest to fajna kobieta, nasz syn też ją akceptuje, a nawet spędza u nich co drugi weekend. Możecie nie wierzyć w to co napisałam, ale tak jest...Ja im życzę szczęścia i mam nadzieję że im się uda.
46 3

pozostało 1000 znaków
karlitoskadodano 249 dni temu
Widać, że jesteś rozsądną kobietą. Łatwo jest dać się ponieść emocją, żyć jadem i mieć do wszystkich pretensje, ale prawdziwą siłą jest zdystansowanie, przemyślenie i oswojenie emocji. Myślę, że lepiej Ci się żyje akcept... rozwiń komentarz
fawkulcedodano 232 dni temu
Widocznie z toba to nie to .najwazniejsze ze. Podzielasz ich szczescie
ciapciakdodano 248 dni temu
smutne
Dyzmadodano 235 dni temu
Po co walczyć jak jej jest to na rękę. Teraz jest singielką i legalnie daje dupy każdemu kto się jej spodoba.Takie teraz są kobiety.
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
NormalnyFacetdodano 242 dni temu
Ok, rozsądnie podeszliście do sprawy. Ale tak trochę z drugiej strony... Nie było rozmowy o tym, dlaczego tak się stało i wypaliła się cała miłość i namiętność? Bo być może dałoby się to wszystko naprawić, a nie kończąc ... rozwiń komentarz
tumidajdodano 254 dni temu
Hej
1 odpowiedź
tumidajdodano 254 dni temu
Gej
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni