reklamy ukryte
reklamy ukryte
233 dni temu
Byłem w delegacji, zameldowano mnie w dość kiepskim hotelu, w którym miałem niby telewizor, ale leciał jeden kanał. Na domiar złego, był to jakiś kanał ze starymi bajkami dla dzieci. Nie chciało mi się już dzwonić po obsługę, a tym bardziej schodzić do recepcji, więc uznałem że ja, 35-letni facet, obejrzę sobie Króla Lwa.

Czułem się trochę głupkowato, że stary chłop ogląda taką bajkę i na dodatek się wzrusza przy scenie... wiecie, przy jakiej.

Postanowiłem wyjść na papierosa i zobaczyłem, że z pokoju obok wychodzi facet w mniej więcej moim wieku, z czerwonymi, załzawionymi oczami. Spojrzeliśmy na siebie i obaj wiedzieliśmy, o co chodzi.

Po papierosie dokończyliśmy Króla Lwa w jednym pokoju, we dwóch.
72 5

pozostało 1000 znaków
crazy_waw3dodano 234 dni temu
A potem po lodziku i spać?
3 odpowiedzi
joshuadodano 230 dni temu
Jako nieco starszy facet od Ciebie muszę przyznać, że nie pamiętam tej sceny. Ale zobowiązuje się to nadrobić. Obejrzę dla niepoznaki z córką.... Przy okazji obierając cebule, żeby w razie czego.... wiecie co.
Crackudodano 231 dni temu
?
Wszystkie wyzwania się usuneły i są wystawiane od nowa czy o co chodzi?
Bo widzę ten przypadek już dłuższy czas.
fawkulcedodano 220 dni temu
Wzruszajace...
Pewnie razem jecie kisielekxd to jest przyjacielstwo
reklamy ukryte
reklamy ukryte
mimusiadodano 232 dni temu
Słodko

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni