reklamy ukryte
reklamy ukryte
234 dni temu
Możecie mi odpowiedzieć na nurtujące mnie pytanie?
-Dlaczego jak facet was już nie kocha, chce rozwodu to wy robicie wszystko żeby do tego nie doszło. Ok chcecie ratować małżeństwo tylko co to wam da skoro wasz mąż może was zdradzać z inną. Aż takie jesteście zdesperowane?
Jak dla mnie taka kobieta się poniża bo on będzie ją zdradzać a ta dalej będzie tkwić w tym małżeństwie. Ja bym nie chciała być w takim małżeństwie gdzie mąż mnie zdradza, wiem że ma tą drugą a ja jak głupia idiotka czekam na mężulka w domu.
29 9

pozostało 1000 znaków
rozowyflamingdodano 236 dni temu
Bo są brzydkie, zdesperowane i mają przekonanie że żaden facet ich nie zechce xD
3 odpowiedzi
Ziemniak27dodano 235 dni temu
Bo mają np. wspólne mieszkanie, kredyt? Taka kobieta nie zawsze będzie w stanie utrzymać się sama, a dopóki będzie mąż - będzie przynajmniej część pieniędzy za rachunki itp.
1 odpowiedź
mimusiadodano 233 dni temu
Myślę, że taka kobieta po prostu wierzy, że związek da się jeszcze uratować, naprawiać i dlatego o niego walczy. Facet w takim przypadku już przeżył proces "odkochania się" wcześniej, a dla kobiety dzieje się t... rozwiń komentarz
TaAnonimowa78dodano 235 dni temu
Dlatego w przyszłości nie będę się rzeniła :)
2 odpowiedzi
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni