reklamy ukryte
reklamy ukryte
237 dni temu
Kilka dni temu miałem nieprzyjemną sytuację. Mianowicie od jakichś 8 lat chodzę w jednej, tej samej czapce z daszkiem. I to nie jest tak, że tylko w lato. Noszę ją codziennie, nieważne - niedziela, święto, czapka musi być.

Szkoła, lekcja biologi. Nauczycielka czepiająca się wszystkiego, w tym mojej czapki, której nie ściągam praktycznie w ogóle. Podeszła do mnie szybkim ruchem zdejmując mi czapkę i wrzuciła ją do kosza na śmieci. Poryczałem się na środku klasy, osuwając się na podłogę. Ta strzeliła facepalma, bo dla niej to tylko czapka.
Na szczęście miałem tam swoich przyjaciół, którzy pomogli mi wstać z ziemi i przynieśli mi moją własność. Wszyscy w klasie patrzyli się na mnie jak na jakiegoś dziwaka.
I teraz też nie rozumieją co się wtedy stało.

To była jedyna pamiątka po moim tacie. Założył mi tę czapkę i wyniósł mnie z płonącego domu, ratując mnie, a samemu umierając. Od tamtego momentu noszę ją codziennie. O tym, co ta czapka oznacza wiedzą tylko moi najlepsi przyjaciele...
72 3

pozostało 1000 znaków
Maciej_gordodano 236 dni temu
rozumiem ze chcesz miec ją przy sobie ale żeby lepiej jej nie stracić moze lepiej jakbys nie bral jej do szkoly skoro nauczyciele tak reagują?
1 odpowiedź
xsELENATORSESxsdodano 236 dni temu
Jebac szmaty. Trzymaj się tam kolego.
xsELENATORSESxsdodano 236 dni temu
Mam tylko nadzieję że to nie biała czapka.
Quantarydodano 236 dni temu
Było już kiedyś to wyznanie
reklamy ukryte
reklamy ukryte
mimusiadodano 236 dni temu
prana czy tylko noszona?
Dederka003dodano 235 dni temu
to piękne,ze masz takich przyjaciol na których możesz liczyć.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni