reklamy ukryte
reklamy ukryte
237 dni temu
Witam czytelników jestem...A nie ważne chcę tylko napisać, że jest to moje pierwsze wyznanie tutaj. Mimo tego że jestem kobietą to nieco będzie krytyki na moją płeć, a chodzi o to, że często słyszy się jak mężczyźni znęcają się nad swoimi kobietami, ale chcę zauważyć, że kobiety też potrafią to robić. Gnębią swoich partnerów psychicznie, a czasem nawet dochodzi do rękoczynów. Możecie pisać "to ciota nie facet", łatwo się wypowiadać gdy ktoś nie był w takiej sytuacji, a skąd mogę o tym wiedzieć? Proste byłam w takiej rodzinie gdzie moja matka gnębiła ojca, obrażała go wyzywając od nieudaczników, czasem nawet dochodziło do rękoczynów z jej strony. Tato nigdy jej nie oddał znosił te upokorzenia trwało to kilka lat.Koszmar mojego ojca skończył się, jak wyprowadził się z domu, poznał kobietę, złożył pozew o rozwód, moja matka grała w sądzie poszkodowaną opowiadała, że to ojciec się znęcał nad nią, że zdradzał ją, ja stanęłam po stronie taty opowiedziałam jak wszystko wyglądało.
Mój tato jest teraz szczęśliwym człowiekiem dzięki swojej partnerce, która go kocha i mówi jakim jest wartościowym człowiekiem, namówiła go też na terapię. A moja matka? Cóż zerwała ze mną kontakt przez to, że w sądzie stanęłam po stronie taty.

-Przepraszam że tak w skrócie opisałam moje życie, ale jakbym napisała wszystko ze szczegółami to byłoby to długie. Chcę też wyznać że nie każda kobieta jest bezbronna, czasem wina jest też po stronie kobiet.
46 0

pozostało 1000 znaków
c20226dodano 239 dni temu
Są takie kobiety w typie Krystyny Pawłowicz na szczęście nie każdej udaje się wyjść zamąż.
potato123dodano 238 dni temu
Brawo! Wreszcie ktoś to mówi. Szkoda, że mężczyźni wstydzą się to zgłaszać, bo niestety taka prawda, że zostaną wyśmiani :( żeby nie było, też jestem kobietą. I uważam to zjawisko za bardzo, bardzo smutne.
1 odpowiedź
panklekswkosmosiedodano 239 dni temu
Doskonale to rozumiem sam byłem w podobnej sytuacji z różnicą taką że moja była żona mnie nie uderzyła, za to potrafiła rozpowiadać plotki że to ja podnoszę na nią rękę...Kiedy poznałem moją byłą żonę to przed ślu... rozwiń komentarz
grzesiek1201dodano 236 dni temu
Najgorzej jak Cię taka męczy psychicznie a Ty walczysz sam ze sobą żeby jej nie prz*****ić i zastanawiasz się nad sensem tego wszystkiego. Sam nie byłem w takiej sytuacji, ale znam kilku facetów/chłopaków ... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni