reklamy ukryte
reklamy ukryte
Dzisiaj podczas urodzin mojego dziadka zjechaliśmy się całą rodziną do jednego domu no wiadomo jedzonko świętowanie, banda staruchów narzekających na nasz kraj, kilka dzieciaków zachowujących się jakby pierwszy raz od 5 lat z klatki wyszły, banda zbuntowanych nastolatków itp itd. Nagle padło pytanie, które można było przewidzieć od samego początku ,, Asiu a ty masz już jakiegoś kawalera? heheheh" wujek, typowy Janusz z wąsem, grube to śmierdzi i tylko wkurwia egzystencją. Czułam, że to ten moment niech wszyscy się dowiedzą, wychodzę z szafy niczym Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja wracając z Narnii. Uśmiecham się więc i mówię ,,właściwie to mam dziewczynę". Cztery słowa, które wywołały zamieszanie niczym bomba zrzucona na Hiroszimę, ktoś się dławi, ktoś już pacierz odmawia i przysięgam, że widziałam jak ciotka zasłania uszy synkowi. Wujek wstaje patrzy na mnie jakbym właśnie oznajmiła, że 500+ powinno być wycofane ,,przecież to jest choroba! Z takim zboczeniem trzeba iść do lekarza! " zapluł chyba pół stołu warcząc niczym rasowy buldog i już mam coś odpowiedzieć kiedy wstaje ktoś siedzący na końcu stołu , patrzę na dziadka bo jednak jest dla mnie ważny i byłoby mi cholernie przykro gdyby mnie nie akceptował. ,,Chorobą to jest nadwaga a tobie się jakoś do lekarza nie śpieszy" mówi do wujka, który patrzy na dziadka z szokiem a potem z wściekłością na osoby, które ośmieliły się zaśmiać.

Kocham cię dziadku, jesteś najlepszy.
Życzymy wszyscy 1000 lat temu wspaniałemu człowiekowi!

PS. Dowiedziałam się też, że ten stary pryk miał kiedyś chłopaka.
72 3

pozostało 1000 znaków
Lolusiadodano 244 dni temu
100 lat dla dziadka!
nuousdodano 243 dni temu
fajny dziadek, mój by mnie chyba zabil
mimusiadodano 242 dni temu
zayebista riposta :D
1 odpowiedź
brokatowyunicorndodano 240 dni temu
1000 lat dla dziadka i zdrówka
reklamy ukryte
reklamy ukryte
darqaadodano 242 dni temu
a ten pryk to wujek ktory pol stolu zaplul?
1 odpowiedź
anonim21dodano 227 dni temu
brawo za odwage! u nas tez niedawno kuzynka męża ujawniła się na spotkaniu rodzinnym przyprowadzając swoja dzirwcyzne i spotkała się z pełną akceptacja! Nawet babcia je odwiedza! oby wiecej takich rodzin :)
lepsza_jadodano 241 dni temu
Coraz większą wyobraźnię ludzie mają.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni