reklamy ukryte
reklamy ukryte
441 dni temu
W jednej z pizzerii w moim mieście pracuje taki chłopak, który bardzo mi się podoba. Mimo że nie jest to najlepszy lokal z takimi posiłkami, to i tak regularnie stamtąd zamawiam, bo zazwyczaj placek dowozi mi własnie obiekt moich westchnień.

Czasem potrafię jeść pizzę przez tydzień, byle tylko móc przez chwilę zobaczyć tego faceta. No, właśnie - zobaczyć. Jestem totalnym przegrywem i nie umiem do niego w żaden sensowny sposób zagadać. Robię tylko te maślane oczy i liczę na to, że gdzieś pod pizzą zostawi mi kiedyś liścik miłosny...
Najgorsze jest jednak to, że zawsze jestem tak bardzo onieśmielona, że ciągle zdarzają mi się jakieś idiotyczne wpadki.

Raz, kiedy on stał w drzwiach, postanowiłam rozpuścić sobie włosy idąc do drugiego pokoju po portmonetkę. Wiecie, tak niby przypadkiem. Zwolnione tempo, kroczy laska, rusza biodrami, rozpuszcza grzywę, jakaś romantyczna nuta w tle... Usiłując energicznie zdjąć gumkę dość mocno uderzyłam się pięścią w głowę. Poleciałam na ścianę i przez pół dnia nie słyszałam za dobrze na jedno ucho. Musiało to wyglądać jakbym miała jakieś zachowania autoagresywne. Kasę wręczyłam mu rozczochrana i czerwona jak cegła.
Innym razem wręczając mi pizzę, mój wymarzony amant rzucił standardowe "Smacznego!". Spojrzałam mu głęboko w oczy i odparłam "Nawzajem.". Chłopak uniósł brew robiąc taką lekko skołowana minę i bez słowa oddalił się do auta.

Kiedyś miałam zapłacić 19,80 zł za Margaritę. Dałam mu 20 zł i bezmyślnie powiedziałam żeby zachował sobie resztę jako napiwek. Dostał dwadzieścia pieprzonych groszy. Pewnie układa sobie za to życie od nowa.

Nie dalej, jak miesiąc temu, gdy powód, dla którego moje serce szybciej bije, znów zjawił się w mych progach, jakimś cudem poślizgnęłam się na wycieraczce i upadłam na mojego, przechodzącego obok, kota perskiego. Bob (tak się wabi mój zwierz) wrzasnął, dał dyla i rozpędzony wskoczył na stół w dużym pokoju. Zjechał z niego po drugiej stronie razem z obrusem, naczyniami i butelką wina. Hałas...
54 3

pozostało 1000 znaków
Leenikadodano 440 dni temu
Ja Ci mówię, kiedyś będziecie razem. Historia rodem z filmu ;D
BigFightdodano 439 dni temu
Dziewczyno...po prostu powiedz mu, że chciałabyś się z nim umówić i tyle w najgorszym razie usłyszysz "nie". To podziała jak zimny prysznic na Twoją rozgrzaną głowę i nie tylko głowę :P
pomidordodano 439 dni temu
Może za bardzo się nakręciłaś? Bądź sobą :)
A może przydałby Ci się terapeuta? Tak ogólnie
Troll28dodano 439 dni temu
Następnym razem zaproponuj wspólną konsumpcję
reklamy ukryte
reklamy ukryte
taka_jedna_osobadodano 439 dni temu
rozbawiło mnie to nie powiem. Na jego miejscu bym miała z ciebie bekę ale no. Nw jak ci pomóc
mario1515dodano 437 dni temu
Od razu widać że przy nim hormony ci aż buzują ale lepiej nad tym zapanuj bo nigdy nic z tego nie wyjdzie
olek13dodano 415 dni temu
Zryj grupa swinio

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni