reklamy ukryte
reklamy ukryte
110 dni temu
Naprzeciwko mojego domu jest przystanek autobusowy. Tłumaczyłem kiedyś mojemu 4-letniemu kuzynkowi, że nie wolno mu się zbliżać do autobusów, bo te jedzą ludzi. Siedzieliśmy potem na ganku przed domem, na przystanku siedzieli ludzie, autobus się zatrzymał, a kiedy odjechał, to ludzi już nie było. Mały mocno to łyknął.

Kiedy miał z 6 lat przyszedł do mnie i powiedział zupełnie poważnie "Pamiętasz tę sprawę z autobusami? Zbadałem to, trochę się bałem, ale już się nie boję, autobusy zabierają tylko ludzi, a potem można normalnie wysiąść, nic złego się nie dzieje. Musiałem ci powiedzieć, żebyś też się więcej nie bał". Cudny dzieciak!
74 7

pozostało 1000 znaków
Tagiedendodano 109 dni temu
Gdzieś to już widziałem...
Srututututudodano 109 dni temu
Było. Kilka dni temu losowo na to trafiłam...
brokatowyunicorndodano 109 dni temu
urocze
love_monsterdodano 108 dni temu
Przecież to już było, chyba na stronach typu besty
reklamy ukryte
reklamy ukryte
KotSalemdodano 106 dni temu
Witaj!

Jeśli chciałbyś/chciałabyś uczyć się w Hogwarcie, znam idealne miejsce dla Ciebie! To witrualna szkoła magii o nazwie Szkoła Magii Salem. Kliknij w link, aby dołączyć do naszej społeczności, poznać nowych... rozwiń komentarz
StopNWOdodano 105 dni temu
Straszenie dzieci nie jest dobre.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni