reklamy ukryte
reklamy ukryte
Naprzeciwko mojego domu jest przystanek autobusowy. Tłumaczyłem kiedyś mojemu 4-letniemu kuzynkowi, że nie wolno mu się zbliżać do autobusów, bo te jedzą ludzi. Siedzieliśmy potem na ganku przed domem, na przystanku siedzieli ludzie, autobus się zatrzymał, a kiedy odjechał, to ludzi już nie było. Mały mocno to łyknął.

Kiedy miał z 6 lat przyszedł do mnie i powiedział zupełnie poważnie "Pamiętasz tę sprawę z autobusami? Zbadałem to, trochę się bałem, ale już się nie boję, autobusy zabierają tylko ludzi, a potem można normalnie wysiąść, nic złego się nie dzieje. Musiałem ci powiedzieć, żebyś też się więcej nie bał". Cudny dzieciak!
68 7

pozostało 1000 znaków
Tagiedendodano 6 dni temu
Gdzieś to już widziałem...
Srututututudodano 6 dni temu
Było. Kilka dni temu losowo na to trafiłam...
brokatowyunicorndodano 6 dni temu
urocze
love_monsterdodano 5 dni temu
Przecież to już było, chyba na stronach typu besty
reklamy ukryte
reklamy ukryte
KotSalemdodano 3 dni temu
Witaj!

Jeśli chciałbyś/chciałabyś uczyć się w Hogwarcie, znam idealne miejsce dla Ciebie! To witrualna szkoła magii o nazwie Szkoła Magii Salem. Kliknij w link, aby dołączyć do naszej społeczności, poznać nowych... rozwiń komentarz
StopNWOdodano 2 dni temu
Straszenie dzieci nie jest dobre.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni