reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nie będzie to wyznanie o szkole, miłości, ani o moim problemie życiowym tylko będzie to moje postrzeżenie na pewien temat i pewna historia mojego kolegi, choć mogę napisać śmiało, że nie tylko on miał taką sytuację w życiu.

Przeglądając portale społecznościowe czasem natrafiałam na temat o tym, że rodziców powinno się szanować - możecie mnie piętnować ale ja jestem zdania, że na szacunek trzeba sobie zasłużyć i nie jest to ważne. czy to rodzic, dziecko, sąsiad albo inna osoba. Teraz chcę wam opowiedzieć o moim szkolnym koledze - w mojej klasie był chłopak, pochodził z rodziny alkoholików, jego rodzice woleli alkohol od zajmowania się dzieckiem, często chodził głodny, dzieciaki, w tym ja, dzieliliśmy się z nim jedzeniem, było to kilka lat temu. Na szczęście kolega nie poszedł w ślady rodziców, odciął się od nich, skończył szkołę, ma pracę i rodzinę.

Tak, jest wielu takich dzieciaków, gdzie rodzic woli wódkę, znęca się nad dziećmi i sami powiedźcie - jak dziecko może później szanować takiego rodzica? Gardzę.
87 3

pozostało 1000 znaków
niedozwoloneznakidodano 538 dni temu
Niektórzy rodzice wymagają do siebie szacunku a wcale tego szacunku nie mają do drugiego człowieka.
1 odpowiedź
gomezAddamsdodano 538 dni temu
Pozytywne wyznanie - już myślałem, że mu dokuczaliście, naśmiewaliście się z niego itp.
Nanabelldodano 538 dni temu
Jestem samotną matką, nie pije i nie pale. Każdą chwilę poświęcam dziecku. A szacunku do mnie nikt nie ma bo jestem młoda i samotna.
2 odpowiedzi
brokatowyunicorndodano 537 dni temu
masz rację
reklamy ukryte
reklamy ukryte
pulo01dodano 532 dni temu
nie pojmuję tego. Sam wychowałem się tylko z mamą (swojego byłego męża wywalił z domu i wzięła rozwód jak miałem 6-8 lat;nie pamiętam dokładnie, bo liczył się dla niego tylko kieliszek)
I teraz nie powiem, że ... rozwiń komentarz
anonimowajuladodano 529 dni temu
Mój ojciec rok po śmierci mojej mamy urwał ze mną kontakt (po śmierci mamy mieszkałam ze straszą siostrą i jest tak nadal). W tym momencie nawet nie wie ile mam lat. Mówił, że się będzie leczyć ale tylko to... rozwiń komentarz
pulo01dodano 532 dni temu
i zgadzam się całkowicie z Tobą, że na szacunek trzeba sobie zasłużyć/zapracować i nieważne czy to dziecko które ma lat 15 czy osoba starsza która ma lat 70-80
joshuadodano 536 dni temu
Cały wpis trochę z dupy. Albo tytuł zmieniony przez administrację, żeby na dzień dobry zachęcił do czytania. Bo to o czym mowa w wyznaniu to patologia. To trzeba tępić i są do tego prawne środki też. Trudno patologię ro... rozwiń komentarz

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni