reklamy ukryte
reklamy ukryte
540 dni temu
Mieszkam w apartamentowcu, do którego należy duży parking podziemny. Pilot do bramy ma każdy, kto ma wykupione miejsce postojowe, ale wiadomo, jak to bywa - buractwo dorobi sobie swoje. A czemu buractwo? A temu, że pełno osób korzysta sobie z naszego, powtarzam, NASZEGO prywatnego parkingu za darmo, mimo że mieszkańcy musieli wykupić miejsce za 50 tysięcy.

Skrzyknęliśmy się z sąsiadami i mamy taki patent na buraków. Jeżeli komuś zajmie miejsce postojowe jakiś wieśniak, który lubi za darmo skorzystać z czyjejś własności, sąsiedzi dają sobie znać i... oblewają jego auto litrami oleju. Jeden sąsiad pracuje w knajpie, ma całe butle zużytej, cuchnącej, przesmażonej frytury.

Oblewamy auto wieśniaka i czekamy na reakcję. Nieraz się burzą, krzyczą, ale my wtedy mówimy, że skoro stanął na naszym miejscu, to mamy prawo zrobić co chcemy, a akurat mieliśmy ochotę oblać miejsce tym olejem. Nikt jeszcze nie zgłosił na policję, bo się wstydzi swojego buractwa.

Taki sposób na Polaczki. Polecam :)
84 8

pozostało 1000 znaków
TsunadeSenju5dodano 541 dni temu
Moim skromnym zdaniem, obie strony zachowują się, jak niedorozwinięte, pozdrawiam.
bigtomdodano 539 dni temu
Wg mnie lepiej iść do zarządcy budynku i wpisać regulamin. Blokada na koło, zdjęcie za 500 zł i po kłopocie ale widać niektórzy nie myślą.
1 odpowiedź
BigFightdodano 540 dni temu
Zarobasy vs Cebulaki...ot prawdziwa walka kredytobiorców z beneficjentami programów socjalnych. I jedni i drudzy chuja z tego życia mają, bo pierwsi srają w pory na myśl o tym, że kiedyś może zapukać komorn... rozwiń komentarz
c20226dodano 539 dni temu
Co za idiotyzm. Olej się rozmaże po calym parkingu i sami się w tym wyświnicie a usunąć to wcale nie jest łatwo. A jak ktoś się wywróci o wypadek nietrudno. Są takie naklejki które trudno zmyc , naklejcie m... rozwiń komentarz
reklamy ukryte
reklamy ukryte
niedozwoloneznakidodano 541 dni temu
Buraki robią na złość burakom. To tak w skrócie wygląda xD
anonimowycebullowyyydodano 539 dni temu
normalny człowiek dzwoni po lawetę i jak przyhdzue baranowi zapłacić parę razy to więcej nie stanie
Mraddiksdodano 533 dni temu
Ludzie, załatwiamy sprawy jak kto? Jak ludzie, wasze miejsce to dzwońcie po służby i cholowanko. 2 czy 3 razy i by się wyleczyli, a wy byście nie musieli się utożsamiać z buraka i, którymi kurwa jesteście
1 odpowiedź
Metiudodano 537 dni temu
Nie, to nie wieśniaki. To mieszkańcy Stolicy województwa mazowieckiego.
Hefajstosdodano 539 dni temu
może od razu spalcie te auta bo przecież staje w niedozwolonym miejscu.
Assassin1459dodano 538 dni temu
Czekajcie może sie nie znam ale 50k za miejsce parkingowe?
Misiupiciekdodano 350 dni temu
To że ktoś zachował się bardzo niegrzecznie nie znaczy że wy macie się też tak zachowywać gratuluję głupoty.
konto usuniętedodano 537 dni temu
Dobry, patent. Chyba też tak zacznę robić w sezonie letnim, bo do wszlakiej maści przyjezdnych buraków również nie dociera, że lasek, łąka przy rzece, oraz droga dojazdowa do wcześniej wymienionych teren&oa... rozwiń komentarz
Metiudodano 537 dni temu
Uważam jak najbardziej, że się im należy, tylko co to daje? Cały czas parkują, bo przecież pojawiają się też nowe samochody.
Misiupiciekdodano 350 dni temu
A to wy wogole nie powinniście mieć zamkniętego parkingu XDD

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni