reklamy ukryte
reklamy ukryte
166 dni temu
W końcu udało mi się namówić dziewczynę, która okrutnie mi się podoba, na randkę u mnie w domu. Przyszykowałem wszystko idealnie, bo, wiadomo, liczyłem w końcu na coś więcej, niż spotkania przy kawie. Zrobiłem wspaniałą, wystawną kolację, drogie wino, świeczki, takie tam. Przyszła, spojrzała urzeczona, zachwycona i zaczęliśmy po chwili jeść.

Randka skończyła się tak, że pilnowałem jej w karetce, a potem szukałem w jej telefonie numeru do rodziców, żeby przyjechali do szpitala.

Okazało się, że dziewczyna jest skrajnie uczulona na skorupiaki, a ja zrobiłem sos do mięsa właśnie na pancerzach krabów i krewetek. Musiało do dania dostać się trochę mięsa.

Prawie zabiłem dziewczynę, którą chciałem uwieść. Masakra.
38 3

pozostało 1000 znaków
karlitoskadodano 166 dni temu
Ciekawe jakie atrakcje przygotujesz na drugą randkę ;p trudno przewidzieć taką alergię - na orzechy czy nie tolerancja laktozy są popularne, ale skorupiaki? Dobrze, że się nie skończyło gorzej niż na wizycie w szpitalu :... rozwiń komentarz
Winylarzdodano 166 dni temu
Nie Twoja wina jak nie wiedziałeś. Mówiła Ci kiedyś?
Kuwety123dodano 165 dni temu
Jeżeli się nią dobrze opiekowałeś w szpitalu to jest twoja
Hefajstosdodano 165 dni temu
laska padła z wrażenia...nieźle
reklamy ukryte
reklamy ukryte
c20226dodano 165 dni temu
Jeśli o tym wiedziała - a wiedzieć musiała bo inaczej nikt by na to nie wpadł co się stało - powinna powiedziec. Jeśli miała być wystawna kolacja krewetki czy ostrygi były do wymyślenia. Bo nawet jeśli by się nie skończy... rozwiń komentarz
marysia1703dodano 161 dni temu
Zmyślone XDD
Kiliandodano 156 dni temu
Było zrobić schabowe, praktycznie każdy lubi schabowe ;)

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni