reklamy ukryte
reklamy ukryte
Niedawno przeprowadziłam się z moim chłopakiem i rodziną do innego miasta. Ja z powodu studiów, chłopak z mojego powodu, A rodzina przez moją głupią siostrę, ale dlaczego to opowieść na inne wyznanie.
Moja rodzina przyjechała wcześniej. Ja przyjechałam po nich, a miesiąc po mnie mój chłopak. Mama postarała się, żeby wszystko jakoś wyglądało i żeby każdy miał swój kąt.

Na początku było w porządku, ale niedługo potem mojej siostrze odbiło i w ostatniej klasie liceum stwierdziła, że musi się przepisać do liceum zaocznego, bo w tym źle jej idzie. Próbowaliśmy z nią porozmawiać i podać inne propozycje. Może inne liceum, ale ona się upierała, że ona sobie tam postanowiła i tam będzie chodzić. Na każdy dobry argument odpowiadała zbywaniem albo swoim kontrargumentem, który w ogóle nie miał sensu.
Ona czuła się mądrzejsza od wszystkich. Nic do niej nie docierało. A dzisiaj, gdy mój chłopak coś powiedział, ona już ubzdurała sobie, że on coś na nią gada i zaczęła grać biedną dziewczynkę.

A że on nie należy do spokojnych osób, to wyszedł z psem, bo się zdenerwował i chciał się uspokoić. Kiedy wrócił, wygarnął jej wszystko, jaka jest egoistyczna, jak bardzo ma dość jej zachowania i inne rzeczy. Tak się zdenerwował, że poszedł do pokoju zaczął szukać sobie pokoju do wynajęcia. I rozumiem to, bo to jak ona się zachowuje to jest straszne. Ja też już miałam dość, ale jak ja zobaczyłam, jak on płacze i mówi mi jak jest mu strasznie trudno to serce mi pękło. Próbowałam z nim rozmawiać, ale zamykał się przede mną.

Musiał iść do pracy A ja zostałam. Nie wiem, co ja mam zrobić. Nie proszę o radę, chciałam się tylko podzielić moim bólem.
8 21

pozostało 1000 znaków

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni