reklamy ukryte
reklamy ukryte
Poszłam na randkę z dziewczyną, która zaczepiła mnie dwa dni wcześniej w pizzerii. Powiedziała, że jest w moim mieście przejazdem, ale zastanawia się nad przeprowadzeniem się tu, więc mógłbym jej pokazać najciekawsze miejsca, a poza tym wpadłem jej w oko, więc czemu by nie iść na drinka?

Byłem zachwycony, ładna laska, trochę szurnięta na pierwszy rzut oka, ale lubię takie zwariowane laski. Poszliśmy na drinka i zauważyłem, że miała jakieś tiki nerwowe, czasem niespokojnie rozglądała się wokół siebie. Niestety, otępiały umysł napalonego faceta ignorował te znaki. Do momentu, w którym dziewczyna nie wzięła noża do krojenia steków, na które czekaliśmy w knajpie i nie zaczęła wymachiwać nim wokół strasząc, że pozabija ludzi, albo i siebie.

Wezwana policja, karetka. Okazało się, że panna uciekła z zamkniętego zakładu psychiatrycznego na drugim końcu Polski i szukają jej od dwóch tygodni.

Ja pierdolę. Koniec takich randek.
67 5

pozostało 1000 znaków
c20226dodano 562 dni temu
I tak miałeś szczęście że nie doszło do czegoś więcej i nie obcięła ci siusiaka.
2 odpowiedzi
madziaradodano 562 dni temu
Hahahhahaahaah dobre

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni