reklamy ukryte
reklamy ukryte
Znacie obietnice bez pokrycia? Bolesne zderzenia z ludzkim chamstwem? Powiecie - jak każdy... Ale są formy chamstwa, które wychodzą poza granice. Żyłem z pewną kobieta przez 4 lata, ale zaczęła urozmaicać sobie życie, bo przecież mężczyzna, który ciężko pracuje na wspólne godne życie, jest poniżej jej poziomu. Tak się złożyło, że w momencie gdy wystawiła mnie do wiatru, było to poprzedzone wieloma miesiącami życiowych porażek, głównie zawodowych.

Rozwój sytuacji prosty, jeśli twoja miłość wraca o 5 rano z wycieczki z jakimś randomowym typem z siłowni, nie dasz rady nie krzyczeć. Nie kazałem się wyprowadzać, ona się wyprowadziła. Minął jakiś czas, zaczęliśmy znów się spotykać, kupiła mieszkanie w moim mieście. Z biegiem czasu wydawała się być znów tą jedną osobą, dla której można zrobić wszystko.

Zapewnienia, że zawsze możemy na siebie liczyć, seks lepszy niż za czasów związku i ogólnie każda spędzona chwila była warta poświęconego czasu. W każdej chwili gdy potrzebowała mnie, nie mijało wiele czasu i byłem.

Przyszedł jeden z tych tak złych dni, że czujesz się źle, okropnie, beznadziejnie, wystarczyłby jedno szczere objęcie, żeby to naprawić, ale nie, ona znowu nie ma czasu, bo pracuje dodatkowo wieczorami. Próbujesz zabić smutki oglądając jakiś durny serial. Piszesz z nią i nagle wychodzi kłótnia o błahostkę. Najlepsze jest to, że kłótnia o kwestie światopoglądowe bez żadnych wycieczek osobistych.

I cyk, zablokowany numer, zablokowany FB, mówisz sobie - nie ku**a, nie dziś, nie będziemy skłóceni, bo tylko jej obecność mogła naprawić wszystkie złe doznania. Prawie biegniesz przez całe miasto i dzwonisz do jej drzwi po pół godziny, o 4 nad ranem. Co dostajesz? Nie przyjaciela, który obiecał, że możemy na siebie liczyć zawsze i wszędzie. Dostajesz stek przekleństw na drugi dzień i wyrzucenie ze swojego swiata, bo oczywiście nie otworzyła.

Skąd się takie kobiety biorą? Zakłamane aktorki - żmije?
17 7

pozostało 1000 znaków
crazy_waw3dodano 259 dni temu
Skąd się biorą tacy faceci?
Dziewczyna po 4 latach ma Cię kompletnie w dupie, po czasie znowu się spotykacie (co już jest dla mnie nienormalne) i myślałeś, że będzie jak w bajce? W jakim Ty świecie żyjesz?
Trafiłeś... rozwiń komentarz
BigFightdodano 258 dni temu
Zaakceptuj fakt, że jesteś pizdą. Laska dyma się z innymi , a ty wracasz jak pies. Tak...jesteś pizdą
1 odpowiedź
uhuhuhuhdodano 258 dni temu
" Nie kazałem się wyprowadzać, ona się wyprowadziła"
A powinieneś. Reszty szkoda komentować. Baba chce faceta a nie pieska na smyczy co zawsze wróci.....
1 odpowiedź
GardzeWszystkimdodano 257 dni temu
Weź się chłopie w garść.Typiara dyma się po nocach z innymi typami a potulny jak piesek.Zostawiła Cie w biedzie to weź sie za siebie i pokaż przedewszystkim sobie że jesteś facet z jajami
reklamy ukryte
reklamy ukryte
gomezAddamsdodano 258 dni temu
A skąd się takie palanty biorą ?
KrakowskiSzaraczekkdodano 258 dni temu
dupa chadza sobie po nocach z innym, a ty jeszcze to tolerujesz. frajer.
Hefajstosdodano 257 dni temu
frajer jesteś i tyle. następny proszę...
taka_jedna_osobadodano 257 dni temu
Jesteś za miękki. Jak można wogóle wrócić do takich osób? Plus nie wiem czy dobrze rozumiem ale... Czy ty miałeś do niej probelm bo musiała zostać w pracy? Serio? Jeśli źle zrozumiałam to ok, ale jak... rozwiń komentarz

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni