reklamy ukryte
reklamy ukryte
Hej, mam 19 lat i chciałam wam opowiedzieć, do czego prowadzą braki rozmów z rodzicami i brak odpowiedniej edukacji seksualnej w szkole.
Przez 13 lat chodziłam do jednej szkoły (podstawówka i gimnazjum). W momencie w którym zaczęłam dorastać (pierwsza miesiączka, piersi zaczęły rosnąć) byłam wyśmiewana przez szkołę ze względu na rozmiar moich piersi.

W wieku 13 lat miałam już największe piersi w szkole, a one nadal rosły, co z tego, że to był dopiero rozmiar D... Chłopcy mówili, że na pewno sztuczne, strzelali z ramiączek, dotykali mimo mojego sprzeciwu i nie tylko po piersiach, mówili, że napewno się puszczam, co nie było prawdą. Zgłaszałam to nauczycielom, a oni mówili, że chłopcy się tylko wygłupiają. Doszło do tego, że któregoś dnia wróciłam ze szkoły cała zapłakana w porwanej bluzce bo kolega z klasy postanowił się troszkę "powygłupiać". Szkoła stwierdziła, że to nic takiego.

Ja teraz w wieku 19 lat dalej mam niską samoocenę i boję się za każdym razem, gdy kocham się z chłopakiem, że mnie oceni, mimo że jesteśmy razem już ponad 2 lata i od roku mieszkamy razem. Dalej boję się, że ktoś mnie zacznie wyzywać od kurew czy puszczalskich tylko dlatego, że mam większe piersi czy tyłek (nie jestem gruba, mam po prostu taką posturę). Po prostu mam traumę, a parę dni z gimnazjum śni mi się do tej pory.
Jak można było tego uniknąć?

Na pewno nie bagatelizować sprawy, to, że byliśmy dziećmi, nie znaczy, że nie wiemy, co robimy.
Na zajęciach do wychowania w rodzinie ani słowem pani nie mówiła o gwałcie czy molestowaniu, za to z dziewczynami przez pół roku robiłyśmy jakieś dziwne menu z wycinek gazet dla przyszłych mężów. Rozumiecie? Od początku takiego wychowania wmawiano nam, że jesteśmy do usługiwania chłopcom i nie tłumaczyli, że takie zachowanie jest niedobre i czym ono może się skończyć.

Pani tłumaczyła co się dzieje, gdy dorastamy i że to normalne zachowanie, że zaczynamy patrzeć na chłopców w inny sposób, a oni na nas. Przy każdej możliwej okazji ani...
56 5

pozostało 1000 znaków
tempteddodano 565 dni temu
Przez 13 lat? Powtarzałaś 4 klasy?
1 odpowiedź
figaro6dodano 561 dni temu
Teraz się to zmieni, bo duże cycki to pewnie będzie twój atut. Zastanawiam się gdzie byli twoi rodzice. Jakby moja córka przyszła w porwanej koszulce, bo chłopak chciał się powygłupiać... może napiszę tylko... rozwiń komentarz
konto usuniętedodano 550 dni temu
Współczuję Ci Twojej sytuacji, ale teraz komentarz w odniesieniu do drugiej części wyznania:

Tak, najlepiej niech się dzieci pieprzą w wieku 12 lat, bo przecież muszą wiedzieć, jak to się robi, nie??
1 odpowiedź
Kertaxdodano 563 dni temu
mam cie w dupie
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni