reklamy ukryte
reklamy ukryte
Pamiętam, że wszystko zaczęło się przypadkiem. Miałem osiemnaście lat, chciałem wyjechać z moimi przyjaciółmi w góry. Rodzice jednak nie chcieli mi dać pieniędzy, bo uważali, że powinienem iść do pracy. Ale ja byłem śmierdzącym leniem. Pewnego dnia poszedłem do galerii i spoglądałem na wystawę plecaka, który chciałem sobie kupić. Był cholernie drogi. Wtedy zatrzymał się przy mnie pewien facet.

Miał na oko z 50+ lat, był dużo wyższy ode mnie. Spoglądał na mnie, po czym powiedział, że kupi mi ten plecak. Wszedł do sklepu, a po chwili wrócił z torbą i podarował mi ją. Byłem w szoku. To jak wygrać coś na loterii.

Jednak to nie był koniec. Złapał mnie za rękę, przysunął i powiedział na ucho, że mam dzisiaj przyjść do niego o 19. Zgodziłem się. Podał mi adres i powiedział, że lepiej dla mnie żebym się zjawił.
No cóż, to było ryzykowne. A co jak to jakiś świr, zabije mnie, zgwałci czy coś? Poszedłem tam, a pan przywitał mnie obfitą kolacją. Rozmawialiśmy, opowiadał o sobie, chociaż bardzo mało i ja o sobie. Był naprawdę fajnym facetem. Po kolacji, kazał mi wstać z krzesła, złapał za rękę... no i poszliśmy do sypialni.
Następnego dnia rano zaproponował mi, że jeśli będę z nim sypiał/spędzał czas to będzie mi kupował wiele rzeczy. Na początku go wyśmiałem, jednak wróciłem do niego po kilku dniach. Zgodziłem się.

Co prawda od tego momentu nie próbował zaciągnąć mnie do łóżka, ale regularnie spędzałem z nim czas. Chodziłem do teatru, muzeum, pijałem kawę, rozmawiałem.
I to już trwa dwa lata od kiedy mnie utrzymuje. Zdarza nam się iść do łóżka (nie powiem, jest zajebisty w łóżku), jednak męczy mnie to. Jestem na jego każde zawołanie, robię to, co mi powie.

I zastanawiam sie od dawna jak mogę się wyplątać z tej... dziwnej znajomości.
Co prawda szkoda mi go - nie wspomniałem pewnie, ale jego żona popełniła samobójstwo, a córka zmarła na raka, ale... no nie wiem co mam zrobić. Z jednej strony chcę zerwać ten układ, ale z drugiej gdy pomyślę sobie o tym co przeżywa...
28 4

pozostało 1000 znaków
tempteddodano 230 dni temu
A jesteś gejem? To dosc ważne w tej sytuacji chyba
Manondodano 227 dni temu
Wpadłeś w bardzo niebezpieczną relację jaka mogła zaistnieć. Mówiłeś że daje ci różne rzeczy w zamian za czas i seks ale może okazać się po fakcie że nie znaczysz dla niego więcej niż taka bez urazy męska p... rozwiń komentarz
panklekswkosmosiedodano 231 dni temu
Masz 2 wyjścia
1. Powiedz prawdę że nie chcesz się z nim już spotykać i zgłosisz go na policje jak nie da ci spokoju
2. Jeżeli nie zna twojej rodziny to okłam go że twoja matka lub ojciec zachorowali a ty musis... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
taka_jedna_osobadodano 228 dni temu
powiem tak. Jeżeli to nie jest fejk to po prostu spotkaj sie z nim, wyjaśnij i po prostu powiedz że chcesz to skończyć
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
kanielOutisdodano 228 dni temu
To jest obcy chłop, jeżeli nazbierales sporo kasy to ja na twoim miejscu zerwał bym to i gowno by mnie to obchodziło. Jak pójdziesz do prostytutki to ona cie oczywiście nie kocha nic dla niej nie znaczysz, jej naj... rozwiń komentarz
Daylinedodano 227 dni temu
Po prostu zerwij ten układ, wytłumacz mu jak się czujesz. Dalej możesz z nim pić kawę i rozmawiać, ale nie bądź na jego utrzymaniu, na każde skinienie.
Cormiadodano 225 dni temu
Fake

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni