reklamy ukryte
reklamy ukryte
552 dni temu
Marzyliśmy z żoną o dziecku. Próbowaliśmy latami, nic nie wychodziło, w żaden sposób nie mogliśmy spłodzić potomka, a było to naszym największym marzeniem. In vitro się nie powiodło, nie stać nas było na kolejne próby.

I w końcu stało się to, o czym tak bardzo marzyliśmy. Dziecko, wyczekane, chciane, ukochane już podczas życia płodowego.

Okazało się, że Hania będzie ciężko chora. Ma porażenie mózgowe, jest głęboko upośledzona. Urodziła się taka, a my wcale nie mamy pretensji do losu. Pragnęliśmy dziecka, to je dostaliśmy. A to, że jest chora, to inna sprawa. Widocznie takie mamy zadanie od Boga.
42 15

pozostało 1000 znaków
nananananananadodano 554 dni temu
Fajnie, że wy nie macie pretensji do losu... szkoda, że wasza córka nigdy tak naprawdę nie zasmakuje życia, nigdy nie będzie samodzielna i na dobrą sprawę nawet nie będzie sobie zdawała sprawy, że żyje.
Zadani... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
zolza199dodano 551 dni temu
Mój brat urodził się zdrowy, poprzez źle zrobioną (punkcję-jesli się mylę poprawcie) dostał porażenia mózgowego. Niedawno obchodzil 30stke. Nie jest samodzielny, ale wszystko rozumie, cieszy się z każdej dr... rozwiń komentarz
perelka123456dodano 553 dni temu
ale ja nie rozumie ten hejt skierowany do tej kobiety.. jezeli chcieli dziecka i akurat no niestety okazalo sie ze jest chore to co miala zrobic?? usunac?? chwala Bogu im za to ze zdecydowali sie wychowac takie dziecko ... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
michal_anioldodano 554 dni temu
I po co rodzic takie dziecko? Chcialabys zyc tak jak ona? To nie jest zadne zadanie od "Boga", tylko niepelnosprawnosc i skurwysynstwo z waszej strony.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
NormalnyFacetdodano 555 dni temu
No dobrze, współczuję, fakt. Ale czego tu oczekujesz?
1 odpowiedź
love_monsterdodano 551 dni temu
Z jednej strony podziwiam za chęć wychowania takiego dziecka, bo to spore wyzwanie i dużo wyrzeczeń. Ale z drugiej strony spojrzmy na tą istotkę. Czy ona chce takiego życia? Czy w ogóle chce żyć? Czy to poświęceni... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
Xxx36dodano 551 dni temu
Ale wy wszyscy zdajecie sobie sprawę, że porażenie dziecięce jest przez problemy okołoporodowe a nie wady płodu? I co jak się dziecko urodzi sine, w zamartwicy czy coś to od razu udusić wszystkie, bo a nuż będzie chore?
niedozwoloneznakidodano 551 dni temu
Serdeczne gratulacje :) niech dziecko daje wam szczęście każdego dnia
Istredddodano 551 dni temu
Fajny ten wasz buk, taki sado, lubi patrzec na cierpienie chorych dzieci i ich rodzin.
1 odpowiedź
Terra2dodano 553 dni temu
Kurwa... dziecko jest chore i nigdy nie będzie mogła robić tego co inne dzieci oraz będzie od was uzależniona. Gratuluję głupoty
Assassin1459dodano 550 dni temu
No i następne wyjście do kina czy do restauracji za jakieś pół wieku jak dożyjecie
vivi11688dodano 551 dni temu
moze to ze nie mogliscie splodzic dziecka bylo znakiem ze lepiek nie probowac
Nanabelldodano 551 dni temu
Ale bóg to wymysł ludzki, by ludzie mogli wszystko usprawiedliwiać
KabanekV2dodano 551 dni temu
Jeszcze nigdy nie widziałem kogoś tak zaślepionego wiarą.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni