reklamy ukryte
reklamy ukryte
Bawi mnie trochę ta hipokryzja całego polskiego kościoła. Niby tacy wszyscy bogobojni, obrońcy życia, piętnujący seks przedmałżeński, a praktyka pokazuje zupełnie coś innego. Mnóstwo księży ukrywa to, że ma potajemnie rodzinę, dzieci. Skoro biskupi mogą i ciągle są jakieś afery (w tym obrzydliwe pedofilskie), to tym bardziej nie życzę sobie, żeby ktoś oceniał mój związek.

Jestem w takim potajemnym związku z księdzem. Klasyczna sytuacja, chodziłam do niego po wsparcie duchowe i w końcu się w sobie zakochaliśmy. To normalne, ludzkie. Owszem, uprawiamy seks, regularnie widujemy się na plebanii. Dlaczego on więc nie opuści kościoła?

Ano dlatego, że zarabia dużo pieniędzy. Księża to bardzo bogaci ludzie, w bogatej parafii tym bardziej. Plan mamy taki, żeby zebrał sporą ilość kasy i żeby udało nam się rozpocząć wspólne życie już na normalnej stopie, świeckiej. Czy żałuję, że poniekąd uwiodłam księdza? Ani trochę. Cały kościół to hipokryzja, moralność Kalego, nie mam więc zamiaru udawać, że mi przykro. Pokochałam człowieka, a nie księdza. On też zrozumiał, że nie ma co walczyć z naturą, z naturalnym uczuciem miłości, z pożądaniem.

PS. Spodziewamy się maluszka :)
42 17

pozostało 1000 znaków
NormalnyFacetdodano 784 dni temu
Jesteś tak samo żałosna jak ten twój księżulek. Czarną mafię w sukienkach powinno się przede wszystkim opodatkować.
1 odpowiedź
KrakowskiSzaraczekkdodano 784 dni temu
Ja natomiast mam problem z oceną tej sytuacji: w sumie to, co robią ta laska z ksieżulkiem jest niemoralne, ale z drugiej strony ich podejście jest czysto logiczne i nie szkodzi nikomu. Durne babcie do śmierci będą spons... rozwiń komentarz
2 odpowiedzi
michal_anioldodano 784 dni temu
Nie wiem czy wiesz, ale Twoje dziecko nic po ksiedzu nie odziedziczy ;)
GrazynkaKdodano 780 dni temu
Po przeczytaniu cóż polecam popko.pl i uciekać z kościoła !pieniądze to nie wszystko
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Lightemdodano 779 dni temu
Ja tam wam życzę szczęścia na nowej drodze życia.
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni