reklamy ukryte
reklamy ukryte
Miałem osiemnaście lat, gdy wyniosłem się z domu i wyjechałem do dużego miasta. Rzuciłem szkołę i chciałem zarobić pieniądze, aby pomóc dziadkom, którzy po śmierci rodziców mnie wychowali. Wzięli ogromny kredyt i teraz nie byli w stanie go spłacić. To było dla nas bardzo trudne. Jednak szybko znalazłem pracę przy rozkładaniu towaru w sklepie odzieżowym. I dorabiałem w weekendy jako kelner. Wszystko pieniądze wysyłałem dziadkom, a sobie zostawiałem z 30-40 zł. Jednak miałem tego dosyć.

Chciałem coś zrobić dla siebie. Wpadłem więc na nieco szalony i dziwny pomysł. Postanowiłem, że zostanę chłopakiem do towarzystwa. I że będę szukał nie klientek, a klientów. Dlaczego? Ponoć faceci więcej płacą. I to prawda.

Opublikowałem post na forum i w momencie dostałem z 20 odpowiedzi. Spotykałem się z nimi na kawie, rozmawiałem, chodziłem do muzeum, teatrów. Często też uprawiałem seks. I to było bardzo fajne. Miałem cudowny seks i jeszcze mi za to płacili. Coś fantastycznego.

Jednak pewnego dnia to się skończyło. Byłem umówiony z kolejnym facetem. Nic takiego. Pójdę, pouśmiecham się do niego, prześpię się z nim i dostanę pieniądze. Jednak ten był wyjątkowo dziwny. Patrzył na mnie tak, że robiło mi się niedobrze. Powiedział, że idziemy do hotelu. No cóż, poszliśmy. Jednak nie zdążyliśmy dojść do pokoju, a on rzucił mnie na ścianę, objął i zaczął gwałcić.

Odepchnąłem go i uciekłem. Byłem załamany. W co ja się wplątałem? Czułem obrzydzenie sobą, miałem różne myśli. W tym samobójcze.

Minęły trzy lata. Wróciłem do dziadków, skończyłem szkołę i poszedłem na studia. Dorabiam sobie jako recepcjonista w hotelu i dobrze na tym zarabiam. Ale gdy wracam myślami do tego czasu, gdy pieprzyłem się z obcymi facetami, tylko po to, aby zarobić, robi mi się niedobrze.
32 4

pozostało 1000 znaków
LittleMurderdodano 567 dni temu
Czasem jest tak, że życie nakazuje nam skręcić w lewo. Jednak nie każdy ma potem siłę, aby powrócić na odpowiednią drogę. Tobie się udało i gratuluję Ci tego. Przeszłości nie zmienisz, ale przyszłość piszesz sam. ... rozwiń komentarz
karlitoskadodano 567 dni temu
Mocne i anonimowe. Cieszę się, że wróciłeś do normalnego życia i odciąłeś się od tego zawodu. Trzymam kciuki, żebyś nie wrócił na drogę łatwego zarobku.
xXkatexXXdodano 568 dni temu
Mam ochotę zapytać czy jesteś gejem choć ro nie na miejscu
1 odpowiedź
Nie8888dodano 567 dni temu
Człowiek raz wpląta sie w takie coś i to już bedzie z nim przez całe życie :/
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni