reklamy ukryte
reklamy ukryte
Mieliśmy po 20 lat. Wiem, dzieciaki... ale byliśmy ze sobą całą szkołę średnią, myśleliśmy o tym, że w przyszłości ślub, wspólne życie, dzieci - ale chcieliśmy poczekać, aż skończymy studia, usamodzielnimy się.
Na studia poszliśmy do tego samego miasta, ale ja wynajęłam pokój na stancji, on zamieszkał w akademiku. A tam trafił na towarzystwo "rozrywkowych chłopaków". Jedyny temat - co, kto i ile razy zaruchał.

Zacżęli imprezować. Oni nie mieli dziewczyn, więc to były typowo "męskie" wypady - beze mnie. Nie przeszkadzało mi to na początku, bo ufałam K. i nie widziałam nic złego w tym, że pójdzie na imprezę, nawet potańczy z jakąś dziewczyną, coś wypije. Ale po jakims czasie pojawiły się plotki, jak to K. zmacał tę rudą, jak się lizał z tą blondyną... K., zapytany przeze mnie, coś tam kręcił, ale w końcu stwierdził, że to przecież nic takiego, że pijany był, że w ramach eksperymentu... no ok, stwierdziłam - nie będę robić afery. Ale potem pojawiły się kolejne, już "mocniejsze" plotki - że K. zaliczył tę pannę w kiblu, a tamtą na ławce w parku obok klubu.

Tym razem chciałam wyjaśnień, konkretnych. K. do zdrady się nie przyznał, ale stwierdził, że "mały lodzik to nie grzech", a poza tym nie jesteśmy małżeństwem, więc wszystko mu wolno.
Zabolało.

A jednocześnie nadal zapewniał, że jesteśmy razem, że kocha, że wspólna przyzłość, że chce się tylko trochę wyszaleć, że jak patrzy na te laski, to mnie jeszcze bardziej kocha... ale mówił to tylko, jak kolegów nie było w pobliżu.
Próbowałam z nim rozmawiać, tłumaczyć jak się z tym czuję - nic, jakbyśmy w dwóch językach rozmawiali.
Dlatego postanowiłam zobrazować mu jego zachowanie.
Zbliżyłam się do kilku mocniej imprezujących dziewczyn z mojego roku. On wychodził z kolegami, ja też szłam imprezować. Kilka razy obciągnęłam obcym gościom w klubie. Nie chwaliłam się tym, ale też się z tym nie kryłam. Wreszcie poszłam z jednym z jego kumpli - chciałam mieć pewność, że do K. dotrze informacja, co robię.

Dotarła. Na...
14 23

pozostało 1000 znaków
KrakowskiSzaraczekkdodano 551 dni temu
O kurwa, ale ktoś ma wyobraźnię. Sacha Grey i jej "kariera" wymiękają przy tym pornolu.
1 odpowiedź
LittleMurderdodano 549 dni temu
Jesteś głupia w chuj. Jeżeli wiedziałaś, że się lizał z innymi i zabawiali się oralnie, i dalej z nim byłaś, to sama się o to wszystko prosiłaś.
BigFightdodano 551 dni temu
Łojoj aż się wzruszyłem xD
Martwydodano 548 dni temu
Jedno warte drugiego
reklamy ukryte
reklamy ukryte
vvhe0dodano 549 dni temu
Ryzykowanie swojego zdrowia, żeby odgryźć się na facecie, bardzo mądrze X D
iwonkadodano 547 dni temu
To nie koniec ! Co będzie jak się dziecko dowie, kim jest mamuśka?
Hefajstosdodano 548 dni temu
tak to już jest ja dwa patusy się spotkają
karlitoskadodano 550 dni temu
Mocna historia...
michal_anioldodano 550 dni temu
No i jak tam? Maly lodzik to nie grzech?
niedozwoloneznakidodano 548 dni temu
Czytam i nie wierzę xD
Cormiadodano 543 dni temu
HIV nie istnieje

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni