reklamy ukryte
reklamy ukryte
NFZ
263 dni temu
Pierwszy raz od około 15 lat byłem u lekarza. Dowiedziałem się, że moja oznaczona jako "pilna" wizyta u neurologa na NFZ najwcześniej może się odbyć w grudniu (tylko pierwsza wizyta w poradni, a gdzie badania i kolejne wizyty?). Wcześniej oczywiście musiałem jeszcze zmarnować pół dnia, żeby dostać skierowanie, bo jak sam mógłbym się domyślić, że nagła utrata części wzroku i czucia w dwóch kończynach, połączona z zawrotami głowy, wymiotami, problemami z mówieniem i ogromnym bólem głowy to problem neurologiczny.

Gdyby nie odłożone (mimo regularnego okradania mnie na rzecz tego systemu) pieniądze i wizyty prywatne w kilka dni, mógłbym nie dożyć pierwszego badania.

Pozdrowienia dla wszystkich idiotów broniących tego systemu i mówiących, że bez NFZ i przymusowych haraczy ludzie by umierali na ulicach.
50 0

pozostało 1000 znaków
Terra2dodano 265 dni temu
Moim zdaniem to już lepiej wykupić jakiś pakiet np. Luxmed i płacić te 100 zł za kwartał i mieć za darmo wizyty
Istredddodano 265 dni temu
A jakis menel przepity denaturatem padnie i uderzy sie w glowe to w ciagu godziny dostanie te wszystkie badania i konsultacje.
1 odpowiedź
Mraddiksdodano 265 dni temu
Po co NFZ, ZUS i sponsorowane szkolnictwo przez państwo. Gdyby tego nie było to mielibyśmy pieniądze na lepszych, poza tym byłaby konkurencja, czyli przrsciganie się w jakości i cenie badań przez lekarzyi prywatne szkoły... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
stephenrxdodano 262 dni temu
Dlatego kontynuacja albo konfederacja
reklamy ukryte
reklamy ukryte
polon9dodano 262 dni temu
Boś czarnuch co nie wie jak sie zachować. Gdybyś faktycznie miał takie objawy jak opisujesz to ŻADEN prywatny by Cie nie przyjął tylko wygnał na SOR. Chyba że byłeś u Harrego z Tybetu.
1 odpowiedź
bigtomdodano 262 dni temu
Fake, objawy typowe na sor a nie aby iść po skierowanie, chyba że autor ma IQ 40, wtedy to już selekcja naturalna działa i zostawić to tak jak jest
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni