reklamy ukryte
reklamy ukryte
Cześć, mam na imię Julia i mam 18lat. Nie piję, nie palę i również nie imprezuję. Zacznę od tego, że nigdy nie lubiłam się użalać, jednak dziś chcę z wami podzielić się swoją prawdziwą historią. Nie mam bliskiej rodziny, przyjaciół i jestem przeciętna.

Jeszcze nie tak dawno byłam bardzo odważna. Szłam na autobus po szkole. Mężczyzna zatrzymał się autem i spytał, czy mnie podwieźć do domu. Zgodziłam się. Wzbudził moje zaufanie. To tyle, co o nim wiedziałam. Nie spisałam numerów na rejestracji, nie napisałam nikomu, że z kimś wracam. Popełniłam ogromny błąd wsiadając. Miałam zaledwie 17 lat. Normalnie rozmawialiśmy o pogodzie, szkole, życiu. Skręcił w boczną uliczkę w lesie.

Jechał jeszcze 2km, po czym się spokojnie zatrzymał. Nadal rozmawialiśmy. Zlękłam się, był zimny styczeń, sypał śnieg, godzina około 15/16. Dopiero w tamtym momencie zrozumiałam, że jest ode mnie 10 lat starszy i ma złe zamiary. Zbliżył się do mnie. Nacisnął dwa guziki w aucie, moje siedzenie pasażerskie poleciało w dół, a wszystkie drzwi się zamknęły. Zaczął mnie obleśnie całować. Chyba wyjął kluczyki ze stacyjki.

Zaczęłam krzyczeć, odpychać go. Ehhh, ważyłam wtedy 50kg na średni wzrost. Nie miałam tyle siły co on. Ściągnął siłą ze mnie dół ubrań. Nadal próbowałam się bronić, ale to był las, nadal sypał śnieg i nikt mnie nie słyszał. Zgwałcił mnie. Ból był okropny. Szarpał mną i mocno trzymał. Płakałam. Po tym co się stało wysadził mnie, jak gdyby nigdy nic, około kilometra od mojego domu. To był mój pierwszy raz.

Nikomu nie powiedziałam. Wstydziłam się. Nie miałam wsparcia w mamie, która była agresywna wobec mnie. Potrafiła przypalić mnie papierosem na twarzy, pociąć nożem kuchennym, opluwać, wyrywać włosy, gnębić psychicznie wzywając całe noce. Nie odeszłam od niej, bo ją kochałam, nie wiem już za co. Po prostu się mówi, że matka jest jedna.

Załamałam się psychicznie po gwałcie. Nie wiedziałam, co dalej ze sobą zrobić. Chciałam z kimś porozmawiać, ale gdy zaczynałam mówić o...
18 15

pozostało 1000 znaków
Hefajstosdodano 262 dni temu
powinnas to zglosic na policje a nie pisac na portalu. Pomysl, ze moze zrobic to tez innym dziewczynom. teraz w miastach jest sporo kamer moze ktoras cos zarejestrowaka poza tym moze ktos cos widzial.
1 odpowiedź
uhuhuhuhdodano 265 dni temu
Takim bym odcinał jaja bez sądu.....
1 odpowiedź
johnySdodano 261 dni temu
nie wiem co myśleć... piszesz, że nie szukałaś pomocy to skąd miałaś silne leki uspokajające? matka też bardzo przerysowana. stawiam, że to fake
1 odpowiedź
pomidordodano 241 dni temu
Lęk może zniknąć. Polecam psychoterapie i wiarę. Serio. Najlepiej psychoterapeutę katolickiego.
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni