reklamy ukryte
reklamy ukryte
Poznaliśmy się prawie dwadzieścia lat temu. Na wakacjach w Hiszpanii. Od razu mnie oczarował. Pobraliśmy się dwa miesiące po powrocie do Polski. Było bajkowo, ale od czasu. Od ponad dekady panowała stagnacja. Nie chciał uprawiać ze mną seksu, o dzieciach nie chciał słyszeć. Na wakacje nie miał czasu. Wychodził do pracy o szóstej, wracał o północy.

Nadeszła dwudziesta rocznica ślubu. Zostawił akurat telefon w domu. Przyszedł SMS. Odczytałam go i dowiedziałam się, że zapłacił akurat za pokój w pięciogwiazdkowym hotelu. Ucieszyłam się. Pomyślałam sobie, że pewnie zrobił to specjalnie. Dał mi taki znak i teraz czeka na mnie.

Ubrałam najlepszą sukienkę, która podkreślała mój dekolt i ruszyłam. Byłam zdziwiona, gdy recepcjonistka nie chciała mi powiedzieć, w którym pokoju znajduje się mój mąż. Musiałam dać jej stówę. Byłam podekscytowana. Gdy jednak weszłam do pokoju, usłyszałam dziwne odgłosy.

Ujrzałam mojego męża posuwającego jakiegoś młodego chłopaka. Odgłosy ich orgazmu było słychać na korytarzu. Zamarłam. On gdy mnie zauważył, wstał z łóżka i stanął na przeciwko mnie. Zaczął mi tłumaczyć, że to przypadek, że robi to "dla fanu".

No i dwadzieścia lat małżeństwa poszło się je*ać..
46 3

pozostało 1000 znaków
kokeshidodano 235 dni temu
Niektórzy przez lata ukrywają swoją sexualność i mogło być tak że Twój mąż jest homoseksualny lub biseksualny. Nie wiem jacy są Twoi teściowie bo jeśli są to lub byli osoby konserwatywne to nie zaakceptowa... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
Giannadodano 234 dni temu
Biedny facet, to musiała być tragedia dla niego, żyć tyle lat w kłamstwie i dusić swoje prawdziwe pragnienia.
Leenikadodano 234 dni temu
Trzeba było się lepiej poznać przed małżeństwem, 2 miesiące to chyba za krótko
1 odpowiedź
Nie8888dodano 235 dni temu
Matko, ale mi Ciebie żal tyle lat życia psu w dupe :/
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni