reklamy ukryte
reklamy ukryte
264 dni temu
Moi rodzice mają problem, że zadaję się ze starszymi od siebie znajomymi. Są oni przynajmniej bardziej dojrzali, niż osoby w moim wieku. Według nas 2 lata różnicy to niedużo, ale to, jaki rodzice mają problem, to hit.

Z młodszymi nie - bo to niedojrzałe gówniarze.
Z osobami w moim wieku nie - bo to niedojrzałe gówniarze.
Ze starszymi nie - bo oni są starsi.

No to w końcu z kim się mam zadawać? Najlepiej to oni by mnie pod kluczem trzymali. Nie pasuje im ŻADEN mój znajomy i wszystkich (wraz ze mną) krytykują. Ot, logika współczesnego rodzica.
48 1

pozostało 1000 znaków
Jawiem1210dodano 263 dni temu
Amatorka... Ja mam koleżanki o 8, 20 i 24 lata starsze. XD Tak naprawdę jak będziesz dorosła, to będziesz się przyjaźnić z kim będziesz chciała. A teraz pozostaje ukrywać przyjaźnie, bo rodzice coś ewidentnie z deklem ma... rozwiń komentarz
Ziglywidlydodano 266 dni temu
Niech mówią co chcą. Sama mam znajomych starszych o kilka lat starszych, a i z tymi o kilkanaście lat też świetnie się dogaduję. Za to z ludźmi w swoim wieku nie mogę w ogóle znaleźć wspólnego języka

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni