reklamy ukryte
reklamy ukryte
136 dni temu
Mieszkam w kawalerce od dwóch lat. Jakiś czas temu wprowadził się tam pewien pan. Miał na oko sześćdziesiąt, a może i więcej lat. Był cholernie elegancki, często widziałem go w garniturach, ale zawsze był bardzo smutny. Gdy próbowałem z nim porozmawiać, często szybko odchodził. Moi sąsiedzi stwierdzili, że jest nienormalny, bo często słyszą jak płacze i mało kiedy wychodzi z mieszkania.

Pewnego dnia moja wszystkowiedząca koleżanka dowiedziała się kilku informacji o nich i mi je przekazała. Otóż był wdowcem. Jego żona zmarła prawie dziesięć lat temu, a kilka lat wcześniej jego dwójka dorosłych dzieci zginęła w wypadku samochodowym. Było mi go bardzo szkoda. Jak się okazało, nie miał żadnej rodziny.

Pewnego dnia zapukałem do drzwi jego mieszkania. Ku ogromnemu zaskoczeniu, otworzył je. Nie miał w sobie zbyt dużo entuzjazmu. Podałem mu placek, który kupiłem w sklepie i można powiedzieć, że wprosiłem się na kawę.

Na początku traktował mnie z ogromnym dystansem, ale to się zmieniło. Zrozumiałem, że to fajny facet, ale niestety dramaty, które ostatnio przeżył, odcisnęły na nim ogromne piętno. Co ciekawe, gdy wychodziłem, podziękował mi za wizytę. Następnego dnia, gdy wróciłem do mieszkania, odkryłem liścik. Napisał w nim, że już od dłuższego czasu nikt nie zainteresował się nim tak jak ja.

Sporadycznie spotykamy się na kawie. Raz u niego. Raz u mnie. Wychodzimy do kina, do teatru.
Dostrzegałem, że jest z nim coraz lepiej.

W końcu zaczął się uśmiechać.
61 0

pozostało 1000 znaków
NormalnyFacetdodano 137 dni temu
Jeśli historia nie jest zmyślona, to należą Ci się wyrazy ogromnego szacunku.
Kuwety123dodano 135 dni temu
Super! Fajny z ciebie facet. Gratuluję Ci podejścia do tematu i życzę wszystkiego dobrego wam obojgu!
Heliosdodano 134 dni temu
szacun mordo....pochwalam
Terra2dodano 135 dni temu
Jak miło się takie wyznania czyta. Powodzenia życzę wam obu :)
reklamy ukryte
reklamy ukryte
mrrrr4dodano 135 dni temu
Za duzo porno... Bylam pewna, że to inaczej sie skonczy
5 odpowiedzi

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni