reklamy ukryte
reklamy ukryte
569 dni temu
Ostatnio moja córka przyszła zapłakana ze szkoły. Pytam, co się stało. Okazało się, że od dwóch miesięcy chłopak z klasy ją wyzywa, a nawet uderza, jak to powiedziała, z bara. Zaproponowałem, że pójdę do szkoły i porozmawiam z dyrekcją oraz rodzicami tego chłopaka. Nie zgodziła się.

Zapytała natomiast, czy może go uderzyć. Odpowiedziałem, że tak, bo, kurwa, jeżeli wyzywa się dziewczynkę od dziwek i kurew, to niech da mu w pysk. Nie sądziłem, że to zrobi, ale w następnym tygodniu idę na rozmowę do dyrektora, bo... moja córka uderzyła tego chłopaka.

Głupie śmiecie - wychwujecie swoje dzieci, bo nie zamierzam zabraniać swoim wendety.
49 3

pozostało 1000 znaków
alepawladodano 571 dni temu
A co za różnica jaki powód??!!! Ja popieram niech się młoda broni !
NormalnyFacetdodano 571 dni temu
Wiesz, rozwiązania siłowe czasem przynoszą skutek. Nie popieram agresji, ale wydaje mi się jednocześnie, że w tym przypadku dobrze postąpiłeś jako ojciec. Dziecko powinno umieć się obronić.
karotka899dodano 568 dni temu
Nie bić, nie bić jasne. Mnie tez wiecznie zaczepiał chłopak z klasy. A to jakieś wyzwiska a to odsunięcie krzesła. Raz mu porządnie oddałam i się skończyło :)
Terra2dodano 568 dni temu
Najpierw bym jej poradziła by postarała się to rozwiązać pokojowo np. rozmowa z tym chłopakiem. A uderzenie tylko w ostateczności. Mimo to dziewczyna powinna pokazać, że nie da sobą pomiatać.
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
kokeshidodano 571 dni temu
Rozmawiałaś z córką dlaczego ten chłopak tak się zachowuje w stosunku do niej? Może chciał się z nią umówić a ona odmówiła i zaczął ją obrażać, albo po prostu znalazł sobie ofiarę.
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni