reklamy ukryte
reklamy ukryte
Sytuacja dość żałosna - jestem w ciąży i mam męża. ON - ma żonę... w ciąży. Jest moim kolegą z pracy, z którym się świetnie rozumiem i dogaduję.

Obydwoje ostatnio przechodziliśmy kryzys w związkach, trochę o tym pogadaliśmy. Ostatnio on wyznał, że mu się podobam, próbował mnie pocałować. Z początku był niewinny flirt, potem jednak uświadomiłam sobie, że to jakieś szaleństwo. Mam dziecko, męża i mimo trudności - kocham go. Najdelikatniej jak umiałam postawiłam koledze sprawę jasno - nie będę niszczyć niczyjego życia, nie chce być kur***onem. Przyjął to, przestał się odzywać. A mi, nie wiadomo dlaczego, jest cholernie przykro. Jakkolwiek świetnie by nie było - facet godny uwagi nie zawraca głowy mężatce, matce i to sam będąc w związku i oczekując dziecka.

Wiec dlaczego czuję się w tym wszystkim tak źle..? Może żal mi, że jednak nic się nie wydarzy?
8 18

pozostało 1000 znaków
NormalnyFacetdodano 556 dni temu
Trzeba było się zastanowić przed kim rozkładasz nogi, a nie potem tu narzekać.
Kiuniadodano 556 dni temu
Kobiety lubią być adorowane może dlatego..
1 odpowiedź
iwonkadodano 554 dni temu
Żal? To nie żal tylko kop! Misłaś nadzieję ,że coś więcej dla niego znaczysz a on tak po prostu, bzyknął i sobie poszedł.
lepsza_jadodano 554 dni temu
Jesteście siebie warci. Bądź z nim i niech ciebie zostawi dla innej. Tylko nie rań innych.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Kuwety123dodano 554 dni temu
Nie rozumiem czy byl romans czy tylko on próbował. Generalnie jeżeli nie było romansu to szanuje za podejście. Mozesz zmienić pracę, to będzie ci latwiej i przyjemniej. Jeśli zdradzilas męża to i tak jesteś kurwą ... rozwiń komentarz
Cormiadodano 553 dni temu
Jezu no weźcie się wszyscy pocałujcie za zgodę. Co za patologia. Pfu!

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni