reklamy ukryte
reklamy ukryte
Miałam ledwo skończone 18 lat, kiedy wpadłam. No ludzie, zdarza się, nawet nie próbujcie mnie oceniać, bo każdy miał chyba taki moment, że popłynął, zapomniał o zabezpieczeniu albo ono zawiodło. Miałam pecha, wpadłam, mój chłopak miał w dupie ten fakt, nie poczuwał się do żadnej odpowiedzialności. Powiedział, że widzi jedno rozwiązanie, jakim jest aborcja.

Ja też oczywiście uważam, że to był najlepszy wybór. Nie wyobrażam sobie w tym wieku niańczyć dzieciaka, bez przesady, to wpadka, nikt tego dziecka nie chce. Wyżaliłam się mamie, pokazałam badania od lekarza i poprosiłam o pieniądze na aborcję, bo przecież nie zarabiam. Odmówiła.

Zrobiła mi awanturę, że jestem niepoważna, że mam urodzić. No to krótka piłka. Odgrzebałam oszczędności matki, wyjęłam tyle, ile było mi potrzebne na wyjazd do Czech, na paliwo i na sam zabieg. Pojechałam z chłopakiem, on jest 3 lata starszy i jakoś ogarnął, jak to wszystko przeprowadzić. Nie było lekko, bolało, czułam się fatalnie, ale efekt osiągnięty.

Matka do dziś nie wie i nawet nie zorientowała się, że zniknęły jej ponad 2 tysiące. Trudno, nie mam wyrzutów sumienia, to była moja jedyna opcja, żeby pozbyć się płodu. Nie mam żadnego problemu z faktem aborcji, musiałam to zrobić.

A matka myśli, że poroniłam. Taka moja historia.
15 40

pozostało 1000 znaków
Tagiedendodano 237 dni temu
Aborcja aborcją, ale fakt że ukradłaś pieniądze własnej matce jest po prostu żałosny. 2 tyś mogłaś zarobić dorywczo w niecały miesiąc, a tak jesteś zwykłą idiotką i złodziejką bez kręgosłupa moralnego.
4 odpowiedzi
nananananananadodano 236 dni temu
Mam mieszane odczucia... z jednej strony jest to kradziez, ale z drugiej przynajmniej nie urodzi sie kolejne dziecko skazane na patologie
1 odpowiedź
maja23015dodano 237 dni temu
A jak by twoja matka ukradla pieniadze i cie wyskrobała?
1 odpowiedź
Troll28dodano 234 dni temu
I cyk, zgłoszone na policję. Pomoc przy dokonaniu aborcji to przestępstwo. Niedoszły tatuś będzie miał problemy.
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
BigFightdodano 235 dni temu
Chuj , że ukradłaś...ale nie taniej było zainwestować 20 ziko w kondomy ???:D

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni