reklamy ukryte
reklamy ukryte
No cóż, mam dwadzieścia trzy lata. I wiele głupot zrobiłem w życiu. Ale ta to przeszła do historii.

Była ciepła, lipcowa noc. Tańcowałem sobie w klubie, gdy moi znajomi byli już mocno pijani, podszedłem do baru, chciałem zamówić sobie szklankę wody. Wtedy ujrzałem na przeciwko siebie przystojnego, siwego pana. Miał brodę, pomimo wieku (na moje oko miał sześćdziesiąt lat, albo sześćdziesiąt plus) fajnie wywijał na parkiecie. Podszedłem do niego i zaczęliśmy rozmawiać. Normalnie. O życiu. Opowiedział mi o sobie, ja o sobie.

I w pewnym momencie postanowiliśmy, że przeniesiemy się w jakieś spokojniejsze miejsce. Udaliśmy się do baru. Co prawda nadal był hałas, ale tym razem się słyszeliśmy. Było fajnie. Rozmawialiśmy o życiu, polityce, planach, marzeniach. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że złapię dobry kontakt z facetem... nie chcę, aby to niegrzecznie zabrzmiało, w wieku starczym. Reszty wieczoru nie pamiętam. Dopiliśmy może z dwa albo trzy piwa.

Gdy obudziłem się następnego poranka, byłem w szoku, gdy ujrzałem jakiegoś faceta, całkiem nago, wytatuowanego, chodzącego po moim mieszkaniu. Gdy się na niego spojrzałem, dostrzegłem jego ciepły uśmiech i zrozumiałem, że to ten facet, z którym dzień wcześniej poznałem się w klubie.
- Co tutaj robisz? - spytałem.
- Spaliśmy ze sobą - odpowiedział, śmiejąc się. - Było bosko - dodał.
Byłem zawstydzony. Przespałem się z takim starym dziadem. Pośmiał się trochę, zjedliśmy śniadanie, ubrał się i wyszedł. Dopiero po tym, jak wyszedł mój współlokator powiedział mi, że żadnego seksu nie było, bo pamięta, jak wróciliśmy oboje całkiem pijani. Wtedy ja się rozebrałem i położyłem się spać, a mój Gość również rozebrał się i przespał się w wannie.

Spotkaliśmy się po kilku dniach. Śmialiśmy się z tego. I muszę przyznać, że trochę żałuję, że ze sobą nie spaliśmy...
50 9

pozostało 1000 znaków
kokeshidodano 239 dni temu
Aha urzekła mnie Twoja historia
1 odpowiedź
BlueyKittydodano 239 dni temu
Ostatnie zdanie mnie dokumentnie
Zszokowało.
1 odpowiedź
Nick250dodano 238 dni temu
Co za szmata.
vvhe0dodano 236 dni temu
Młody aspirujący bajkopisarz, doceniam, aczkolwiek realizmu to nie ma tutaj nawet gram.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
kanielOutisdodano 237 dni temu
pedały

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni