reklamy ukryte
reklamy ukryte
Piszę o tym, aby wyrzucić to z siebie i dowiedzieć się, czy może ktoś ma podobnie.
Wszystko mnie denerwuje, wstaję, otwieram oczy i nic mnie nie cieszy, ciężko zrobić mi śniadanie, wszystko jest dla mnie bez sensu, pocą mi się dłonie, trzęsą się czasem ręce, boję się czasem wyjść do sklepu.

Kiedy usłyszę, że ktoś idzie za mną bije mocno mi serce, ciężko zasypiam, rozmyślam, nie umiem się szczerze uśmiechać, czasem potrafię zrezygnować z wyjścia z domu tylko dlatego, że ubzduram sobie, że jak wyjdę, to może przejedzie mnie auto albo pijany kierowca wjedzie na chodnik prosto we mnie, strasznie to komplikuje mi życie.

Walczę, byłam z tym u psychiatry, brałam antydepresanty ale w głowie jest coś zakodowane. W podstawówce byłam grubsza, śmiali się, w gimnazjum też mi było ciężko, miałam 2 koleżanki - teraz ciężko mi nawet pracować z ludźmi.

To fobia społeczna, nerwica, depresja... Nawet wrogowi nie życzę. Nie bagatelizujcie chorób duszy. Są znacznie gorsze, niż choroby ciała.
32 3

pozostało 1000 znaków
karlitoskadodano 231 dni temu
Wiem, że to nie łatwe (sama miewam epizodyczne ataki paniki), ale proponuje zacząć żyć świadomie. Nawet jeśli nie masz ochoty staraj się uśmiechać, choćby na początek głupio się szczerzyć do lustra. Nie ważne co o sobie ... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
Jawiem1210dodano 231 dni temu
Nerwica?
1 odpowiedź
Martwydodano 231 dni temu
Mam dokładnie to samo już od 3 lat tylko że tego nie lecze i bardzo się to pogłębia. Szczerze to żaden psychiatra ani tabletki ci nie pomogą, sama musisz znaleźć swój sposób na takową przypadłość lub znaleź... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
kanielOutisdodano 231 dni temu
Gdy dziewczyna mnie zostawiła znowu mam to samo,też dla mnie wszystko jest bez sensu,nie lubie ludzi bo większość jest złych.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
StopNWOdodano 231 dni temu
antydepresanty tylko przyblizają do samobujstwa po odstawieniu. Bierz d3 k2 w kroplach po 2000jednostek przez puł roku 30 kropel dziennie i bieganie albo rower.
GrazynkaKdodano 230 dni temu
Ps.psychologię mam za sobą.oni guwno mogą taka prawda :/
Nanabelldodano 231 dni temu
Miałam depresję. Przeszła mi, a w ciąży powróciła. Dla moich rodziców jestem jaka jestem bo się nudzę i powinnam cieszyć się, że mam dziecko :)
GrazynkaKdodano 230 dni temu
Wejdź na strone popko.pl lub na yt wstukaj popko psychologia duchowa :) życzę powodzenia i nie podawaj się życie to dar a nie kara !!!!!
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni