reklamy ukryte
reklamy ukryte
Miałam 19 lat kiedy zaczęłam być prostytutką. Nie byłam żadną podrzędną tirówą, od razu zaczęłam od tak zwanej mieszkaniówki. Sama, nie miałam żadnego alfonsa. Musiałam co prawda kilka razy znieść nalot różnych "miłych panów" chcących zapewnić mi "ochronę", ale udało mi się ich spławić, nastraszyłam, że mój brat pracuje w CBŚ i jakoś udało mi się zacząć pracę na własny rachunek, w spokoju.

Brałam 300zł za godzinę, bo mieszkam w stolicy i jestem dość ładna, nie byłam w tej "najtańszej lidze". Pierwszy rok bycia lafiryndą to desperacja, nie miałam pieniędzy, chciałam iść na studia, nie mogłam znaleźć lepszej pracy, niż za najniższą krajową, a to żenada. Musiałam sama sobie wynająć mieszkanie w Warszawie, nie chciałam żyć w pokoju z obcymi ludźmi, rodzina nie dała mi złamanego grosza. Jak mogłam inaczej pracować?

No ale minął jakiś czas i ta robota mi się spodobała. Po prostu. Klienci są różni, wiadomo, czasem zdarzy się jakiś zwyrodnialec, jednego musiałam potraktować gazem, bo zaczynało się robić groźnie. Niektórzy są starzy, niektórzy niedomyci, chamscy. Znaczna większość to jednak normalni faceci, ot, znudzeni żonami, szukają sobie przyjemności z apetycznym ciałkiem. A ja za godzinę udawania, że mi się podoba, zgarniam 300zł. Dziennie przyjmuję około pięciu klientów, bo więcej mi się nie chce. Policzcie sobie, ile to daje kasy w miesiącu.

Nie szaleję, nie kupuję torebek Gucci. Żyję na normalnym, średnim poziomie, resztę kasy odkładam. Jestem twarda psychicznie i wiem, że ta praca mnie nie zniszczy. Nie piję alkoholu, nie palę, nie mówiąc już o innych używkach. Skończę z tym, kiedy odłożę kilkaset tysięcy i będę mogła rozkręcić swój biznes, mam już pomysł.

Prostytucja jest trochę demonizowana, mi się nawet podoba. Warunki są zajebiste, trudno zrezygnować z takiej kasy i tyrać gdzieś w sklepie. I tyle.
41 13

pozostało 1000 znaków
c20226dodano 141 dni temu
Za którymś razem historia o bracie z CBŚu może nie wystarczyc.
1 odpowiedź
KrakowskiSzaraczekkdodano 139 dni temu
zawód kurwy to najstarszy zawód świata, więc rób co chcesz. Tylko jak potem poznasz kogoś, to bądź chociaż łaskawa wspomnieć o swojej przeszłości, zwłaszcza, że jak sama twierdzisz to nic złego.
1 odpowiedź
karlitoskadodano 141 dni temu
Serio anonimowe. Nie źle, trochę rozumiem, że jesteś, czy raczej byłaś w trudnej sytuacji i bez wsparcia. Ale jak dajesz rady robić to z jakimś starym oblechem albo takim niedomytym?
2 odpowiedzi
Devirothdodano 139 dni temu
na pewno jak juz zalozysz firme i bedziesz szefem, to nikt nie bedzie pamietal o twojej 'kurewskiej' przeszlosci.. troche wtopa
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
love_monsterdodano 139 dni temu
Żenadą jest to co robisz, a nie praca nawet za najniższą krajową. Może i musiałabyś mieć wiele wyrzeczeń, ale żyłabyś godnie.
1 odpowiedź
Lilith69_666dodano 139 dni temu
Nie... Ty po prostu zostałaś rasową kurwą. Bo nie chciało ci się pracować jak normalnej osobie.
Ciszakdodano 138 dni temu
Czytam komentarze - i aż serce roście, jacy tu wszyscy moralni. Świętsi od papieża, normalnie.
Praca jak praca, uważam że bardzo potrzebna i dobrze, ze są panie, które ją wykonują. Dla wielu mężczyzn o niskich... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
Anonimowy_Anondodano 139 dni temu
Ma pomysł na interes? Burdel otworzy pewnie i przynajmniej doświadczenie posiada :)
DeivDevildodano 139 dni temu
Daj adres a nie ;d
Cormiadodano 138 dni temu
Wszystko co powiedziałaś mogę potwierdzić. Ale w mojej miejscowości aż takich zarobków nie ma.
Cormiadodano 138 dni temu
A co zazdrosna jesteś?
1 odpowiedź
Martwydodano 138 dni temu
Mógłbym poprosić o jakiś kontakt?
krzyzakdodano 141 dni temu
A później łyżką w wiadrze nie zamieszasz
1 odpowiedź
Cormiadodano 135 dni temu
Ty nie masz pojęcia jak ja szanuje ludzką pracę. Mam szacunek do pracy i do ludzi ciężko pracujących. Podziwiam ich bo ja tak bym ciężko pracować poprostu nie dala rady. Mam problemy z dogadywaniem się z ludźmi jestem b... rozwiń komentarz
Cormiadodano 138 dni temu
Zazdroszczą ci odwagi i pieniędzy,powodzenia bo wyszłaś poza ramy by coś mieć z tego życia a nie ochlapy dla durnego biednego połączka. Cieszę się że jest Ci dobrze i bierz życie za mordę dziewczyno. Rób tak by by... rozwiń komentarz
moherowaczapadodano 91 dni temu
pizda rozjebana jak kebab
Awsd123dodano 137 dni temu
W Polsce jest to legalna praca

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni