reklamy ukryte
reklamy ukryte
244 dni temu
Będąc dzieckiem, miałam różne zainteresowania - lubiłam rysować i chciałam, żeby moi rodzice zapisali na kółko plastyczne, ale oni uznali to za zbędne. Pózniej zaczęłam interesować się muzyką, chciałam nauczyć się grać na gitarze, sytuacja się powtórzyła z moimi rodzicami - i tak było jeszcze w innych sytuacjach. Moi rodzice zamiast mnie motywować, wspierać, to ciągnęli mnie w dół.

Dziś jestem dorosłą osobą, całkowicie bez hobby, a jak już chcę czegoś spróbować to zawsze mówię: "a po co mi to" - i na tym się kończy.

Teraz apel do rodziców - jeśli wasze dziecko czymś się interesuje, to wspierajcie je. Ciągnąc dziecko w dół, zapewniacie problemy w dorosłym życiu.
55 1

pozostało 1000 znaków
kokeshidodano 243 dni temu
To że jesteś dorosła nie oznacza że nie możesz mieć jakiegoś hobby... Ludzie w różnym wieku odkrywają swoje pasje wystarczy tylko się zmotywować a nie wegetować.
brudnaduszaadodano 243 dni temu
Miałam to samo z rodzicami tylko z tego względu, ze nie mieli pieniędzy, np na tańce, ale starałam się znajdować jakieś zajęcia po lekcjach. Łapałam się wszystkiego po kolei i do dziś jakoś nie potrafię znaleźć pasji, al... rozwiń komentarz
LiwiaKlaudiadodano 243 dni temu
" A po co ?" - to raczej słowa twoich RODZICÓW. W kółko powtarzane uznałaś za swoje ale one NIE są TWOJE.Po drugie to że ktoś kiedyś cię demotywował nie oznacza że teraz powinnaś być zdemotywowan... rozwiń komentarz
maroalvarododano 241 dni temu
mam 17 lat i jeszcze gorzej polecam
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni