reklamy ukryte
reklamy ukryte
16 dni temu
Lara była moją koleżanką z klasy. Ubierała się zawsze w Zarze, Adidasie itp.
Miała najmodniejsze ciuchy, o których marzył każdy, dzieciakom strasznie to imponowało.

Wiadomo, chłopaki za nią latały z wywalonymi językami, a wszyscy mówili Lariś, jak pięknie wyglądasz, Lariś, ty ślicznotko.

Opowiadała, że do 5 roku mieszkała w Nowym Jorku. Wszyscy się pytali jak wygląda Statua Eolności, "Lara, zabierz mnie do USA". Lara co prawda była zawsze na wakacjach w USA, ale pewnego dnia wydało sie wszytko.

Matka Lary pokłóciła sie z nią. Z zemsty wzięła Lare na słówko i krzykneła na całą szkołę: "Jeszcze jedno słowo i mówię, że wszystkie twoje ubrania to podróby z chińczyka, a twój ojciec jest w USA, ale w kiciu".

Lara po tygodniu tego incydentu, gdy cała szkoła się o tym dowiedziała, przeniosła się do innej szkoły. Ciekawe, ile tam pobyła, mitomanka.

Hehe.
49 5

pozostało 1000 znaków
kokeshidodano 15 dni temu
Od kiedy Zara i Adidas to prestiżowe sklepy? Przecież to zwykłe sieciówki.
3 odpowiedzi
Lisdziewczynadodano 15 dni temu
XD
CypisPrododano 13 dni temu
czy to takie straszne ?
nvati123456dodano 15 dni temu
No i nie rozumiem? Trzeba komus zyczyc zle? A z tak cie bolalo i trulo dupsko ze jesstes gorsza? Zazdroscilas jej? Trzbea byc dobrym i zyczyc kazdemu najlepiej:) do zobaczenia w piekle
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
Znacie obietnice bez pokrycia? Bolesne zderzenia z ludzkim chamstwem? Powiecie - jak każdy... Ale są formy chamstwa,... czytaj dalej
dziś
Mam 20 lat i jestem dziewicą, nigdy się tego nie wstydziłam i nie chciałam robić tego z „byle kim”. Od paru... czytaj dalej