reklamy ukryte
reklamy ukryte
471 dni temu
Większość ludzi uważa, że czarne koty przynoszą pecha, że są wysłannikami zła, że są nudne - BO CZARNE, że są wredne, często spotykane, itd. itp.

A ja wam powiem, że przygarnęłam czarnego kotka z ulicy, mało tego, nazwałam go Lucyfer i wiecie co? Tak szczerze, prosto od serca, to jest to najukochańszy kot, który mieszkał ze mną w domu. Nie da się go inaczej traktować, niż jak swoje dziecko, a wiecie czemu? Bo zachowuje się prawie jak dziecko.

Nie opuszcza mnie na krok, wszędzie chodzi za mną i ciągle się do mnie przytula. Nawet, kiedy idziemy spać, to wchodzi pod moją jedną rękę, kładzie mi się przy klatce piersiowej i tuli mnie swoimi czarnymi łapkami i słodko mruczy. Przychodzi do mnie na każde wywołanie jego imienia, KAŻDE! Kiedy mu zniknę z oczu, to miauczy tak długo, dopóki mnie nie znajdzie.

Nie potrafię w sumie w słowach opisać jak bardzo kochanym jest kotkiem, musielibyście to przeżyć sami, ale musicie uwierzyć mi na słowo.

Nie stygmatyzujcie zwierząt. Ich kolor nie ma nic wspólnego z tym, jakie są cudowne!
49 5

pozostało 1000 znaków
cokolwiekaaadodano 470 dni temu
Jakie to ma znaczenie jakiego koloru jest kot????
2 odpowiedzi
Terra2dodano 469 dni temu
Kiedyś miałam czarnego kota i nazwałam go Legion bo wszędzie było go pełna jakby było kilka takich samych jak on. No i po pewnego dnia matka wpuściła księdza po kolędzie. Mina księdza gdy zawołałam kota na posiłek była b... rozwiń komentarz
Daylinedodano 469 dni temu
jejku, jakbym czytała swoją historię XD
Nanabelldodano 470 dni temu
Mój kot robi to samo. To nic wyjątkowego. Zawsze jest ze mną nawet w łazience, czy toalecie
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni