reklamy ukryte
reklamy ukryte
Byłam ostatnio świadkiem sytuacji, jak w pewnej kawiarni, w której na kubku pisze się imię osoby zamawiającej napój, pracownik postanowił porobić sobie jaja z czarnoskórego faceta. Mężczyzna podał swoje imię, a śmieszek za ladą napisał mazakiem na kubku: "Asfaltowy Bambo".

Widać, że Murzyn nie wiedział, z czego śmieje się pracownik i troje ludzi w kolejce. Zrobiło mi się go żal - wyjęłam telefon i nagrałam całe zdarzenie, zrobiłam dokładne zdjęcie pracownikowi, kubkowi i lokalowi, na dowód, że faktycznie byłam tego świadkiem. Wysłałam maila do zarządu firmy, odpowiedź przyszła po tygodniu.

Dostałam ogromne podziękowania, informację, że facet wyleciał na zwolnieniu dyscyplinarnym, co będzie się za nim ciągnąć, a ja, za czujność, dostałam voucher na 10 darmowych kaw :)

Warto reagować!
80 2

pozostało 1000 znaków
XandDdodano 111 dni temu
Dla 10 darmowych kaw - WARTO REAGOWAĆ
1 odpowiedź
spod_lozkadodano 111 dni temu
Lepszą reakcją byłoby gdybyś stanęła w jego obronie, no ale cóż
1 odpowiedź
Assassin1459dodano 110 dni temu
Ja pierdole mamy XXI wiek, odkrywamy kosmos ale rasizm dalej istnieje... Porażka
1 odpowiedź
BigFightdodano 111 dni temu
Załatw jeszcze producentów margaryny "Palma" bo na etykiecie jest rysunek murzyna i postaraj się o zdelegalizowanie wiersza Tuwima pt "Bambo". Paradoks jak murzyni sa przeczuleni na swoim punkc... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Istredddodano 111 dni temu
rudy donosiciel w akcji
Leenikadodano 111 dni temu
Karą było to, ze został zwolniony:) przecież nie zabił człowieka
c20226dodano 113 dni temu
Przecież tego dyscyplinarnego nie musi nikomu pokazywać. Jak ma poprzednie swiadectwo pracy to może powiedzieć że potem pół roku pomagał babci i go utrzymywała. Wolno mu. Chyba że chcesz go śledźic i zobaczyć gdzi... rozwiń komentarz
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni