reklamy ukryte
reklamy ukryte
113 dni temu
Byłem świadkiem niewiarygodnej sytuacji pod szkołą, która jest tuż obok mojej pracy. Wyszedłem sobie na papierosa i widzę, jak trójka chłopaków zaczyna gnębić czwartego. Popychali go, zabrali mu plecak, młody był wyraźnie smutny. Już chciałem ruszyć i ich rozgonić, ale przede mnie wyrwała się jakaś babka z mordem w oczach.

Byłem przekonany, że to mama tego, którego gnębią i że zaraz ich tam wszystkich pogoni. Otóż nie. To była matka jednego z oprawców.

Trzepnęła go z plaskacza w łeb, nawrzeszczała, że co on sobie wyobraża, ochrzaniła też jego kolegów i powiedziała, że doniesie ich mamom, co nawyprawiali i podpowie karę, żeby mieli taką samą, jak "jej durny synuś".

Szanuję podejście.
98 2

pozostało 1000 znaków
zolza199dodano 113 dni temu
Pedagogiczne! Popieram
Srututututudodano 112 dni temu
Czytałam identyczne wyznanie...
SceptykZriviidodano 111 dni temu
To wyznanie już kiedyś było
1 odpowiedź
diana2702dodano 112 dni temu
No i czemu się dziwić, że chłopak się tak zachowuje skoro matka też zna jedynie siłowe rozwiązania. Pewnie ma takie wzorce, a skoro jest uczony, że silniejszy ma prawo go poniewierać to robi to samo.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
crazy_waw3dodano 112 dni temu
Nie idźmy w skrajność. Większość mam nie podeszła by i nie pochwaliła jeszcze synka, że ładnie kopie i będzie piłkarzem.
Istredddodano 112 dni temu
chora sadystka, opieka spoleczna powinna sie dowiedziec o tej patoli
-16

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni