reklamy ukryte
reklamy ukryte
247 dni temu
Potrafiłam nie myć się przez 10 dni pod rząd. Schudłam do takiego stanu, że przy 179cm wzrostu ważyłam 45 kilogramów. Płakałam tak, że opuchnięte oczy miewałam kilka tygodni z rzędu. Nie chciałam niczego - ani żyć, ani czuć, ani istnieć.

Chłopak nie odpuścił, robił wszystko, żebym z tego wyszła. Woził mnie do lekarza, sam pilnował, żebym brała leki. Zawiózł mnie na terapię, pilnował każdego terminu, pomagał mi myć włosy. Robił mi jedzenie, nawet kiedy jeść nie chciałam.

Od najgorszego momentu minął rok. Depresja jest za mną. Czeka mnie jeszcze długa terapia, ale jestem pewna - gdyby nie Wojtek, nie byłoby mnie tu dzisiaj. Jestem mu tak wdzięczna, że przysięgam, jeśli kiedykolwiek zapragnie mojej pomocy - oddam mu nerkę bez wahania.

Trzymam kciuki za wszystkich, którzy przeżyli tę koszmarną chorobę.
48 5

pozostało 1000 znaków
Siwuszkadodano 246 dni temu
Masz wielkie szczęście, mój wieloletni partner ulotnił się jak wpadłam w depresję, ponieważ: Związek nie przynosi już korzyści, nie uśmiecham się i psuję mu nastrój. Podczas gdy ja brałam leki i walczyłam o... rozwiń komentarz
Troll28dodano 247 dni temu
Oddasz nerke, to znowu będziesz mniej ważyć.
kanielOutisdodano 246 dni temu
w czym problem, masz chłopaka to czego jeszcze byś chciała
2 odpowiedzi

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni