reklamy ukryte
reklamy ukryte
Mam 24 lata, mój chłopak 26, jesteśmy razem 5 lat. Mojego ukochanego pokochałam od pierwszego wejrzenia i mimo tego, że ranił mnie bardzo w pierwszym roku wspólnego życia (flirty za moimi plecami, kłamstwa, brak szacunku, przemoc), to wszystko mu wybaczyłam, jednocześnie marząc o tym, aby kiedyś zaczęło mu zależeć na mnie tak, jak mi na nim.

Przez pięć lat dawałam z siebie 100%, byłam cała dla niego i spełniałam każdą zachciankę. Wszystko się zmieniło dwa miesiące temu, kiedy zatrudniliśmy się w firmie logistycznej. Poznałam tam Marcina, przystojnego, mądrego, kulturalnego 32-letniego, dojrzałego mężczyznę. Pierwszy raz od 5 lat spojrzałam tak na faceta, jak przy poznaniu mojego obecnego partnera.

Złapałam z nim bardzo fajny kontakt, coś się między nami dzieje. Nie wiem do końca, co to jest, ale czuję ciarki, kiedy go widzę. Zawsze w pracy szukam go wzrokiem i każda rozmowa z nim tworzy na mojej twarzy uśmiech do końca dnia. Od paru dni wymieniamy się wiadomościami, zwykle rozmowy o wszystkim i o niczym, jednak z jakiegoś powodu je usuwam, aby nie widział ich mój chłopak.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że teraz, kiedy mojemu partnerowi zależy na mnie tak, jak o tym marzyłam, ja nie wiem, czy go nadal kocham. Nie wiem co mam myśleć, co robić?

Czuję się z tym wszystkim bardzo źle. Chcę się zdecydować i podjąć jakąś decyzję, ale czuję się rozbita pomiędzy sercem, a rozumem. Nie mam z moim obecnym partnerem żadnych wspólnych zobowiązań, przez 5 lat nie pomyślał nawet, żeby mi się oświadczyć, lub zadeklarować mi wspólna przyszłość. Co robić? Jak to wszystko poukładać?

Czy któraś z pań była w podobnej sytuacji?
23 4

pozostało 1000 znaków
stephenrxdodano 248 dni temu
Poznaj go bliżej, lecz jako dobrego kolegę. Jeśli będziecie się nadal dobrze dogadywać i będzie między wami chemia, to wtedy dokonasz decyzji. Jeśli to tylko chwilowe zauroczenie, to Ci przejdzie. Widzę, że potrzebujesz ... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
GardzeWszystkimdodano 248 dni temu
Też poznalem dziewczynę w pracy i też myślałem że cos jest między nami .Czar prysł gdy zrobiła mi laske
3 odpowiedzi
Wredna123dodano 249 dni temu
Łobuz kocha najbardziej,jak widać.Nic go nie upoważniało do stosowania przemocy a ty mogłaś zareagować na to.Z mojego punktu widzenia,wasz związek to patologia i nie można wierzyć w cudowną zmianę tego człowieka.Nie szan... rozwiń komentarz
Adolfdodano 250 dni temu
Na pewno nikt nie był w takiej sytuacji. Trójkąty miłosne do rzadkość, zwłaszcza na tej stronie...

Nikt nie siedzi w Twojej skórze, a co za tym idzie nie zna dokładnie sytuacji i Twoich uczuć. Sama... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Yolododano 248 dni temu
Czy ty w ogóle kogoś z nich kochasz tak naprawdę? Bezwarunkowo? Bo z opisu wynika że głównie chodzi ci o wygląd chłopaka. W pierwszym „zakochałaś” się od 1 wejrzenia. Mógł cię nie szanowa... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
Pogardliwydodano 248 dni temu
Wam sukom to tylko po łbie napierdalać, wtedy szanujecie. Poczytajcie o gadzim mózgu. Także to prawda.
konto usuniętedodano 250 dni temu
Za co te plusy? Idź się zabić.
1 odpowiedź
Troll28dodano 249 dni temu
W pracy to nie zdrada, raz możesz spróbować, zobaczysz czy jest fajnie.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni