reklamy ukryte
reklamy ukryte
Po ciężkim rozstaniu z byłym partnerem, który odszedł do innej kobiety straciłam wiarę w sama siebie. Poznam fajnego faceta, wspierał mnie i tak wyszło, że zostaliśmy parą. Związek jest dla mnie ważny, ja zawsze staram się żeby druga osoba miała wszystko. Oddaje całe serduszko.

Tym razem miałam duży dystans, bo nie mogłam się przestawić ot, tak. Chociaż minęło pół roku. Z obecnym partnerem czuję się w porządku, jednak mam wrażenie, że nie jestem dla niego kobieca. Woli lajkować i oglądać zdjęcia na instagramie, niż patrzeć na mnie.

Powiedział, że nie jestem w jego typie, ale nadal ze mną jest. Ja nie mam problemu, że on się patrzy na nie, ale on robi to z premedytacją i za każdym razem i to tak, żebym poczuła się gorsza. A dodam, że wyglądam jak normalna dziewczyna, chodzę na siłownię, pracuję, dbam o siebie, a mimo to mam wrażenie, że on się mnie wstydzi.

Jak mam odbierać jego zachowania? Czy to normalne? Czy może ze mną jest aż tak źle?
8 15

pozostało 1000 znaków
Adolfdodano 250 dni temu
Jak facet Ci mówi, że nie jesteś w jego typie i przegląda inne laski, to sorry, ale on też nie powinien być w Twoim typie.
crazy_waw3dodano 250 dni temu
Jest z Tobą az tak źle, bo nadal nim jesteś. Jakaś zdesperowana?
Wikipedia00dodano 250 dni temu
Zwróć uwagę jak wyglądają te wszystkie dziewczyny na instagramie, zdjęcia są przerabianie dziewczyny napompowane botoksem, operacjami plastycznymi nawet nie ma co się porównywać szkoda czasu
1 odpowiedź
joshuadodano 248 dni temu
Tak, zdecydowanie jest z Tobą aż tak źle, skoro dalej jesteś z gościem i pozwalasz sobie na to. Niezła z Ciebie desperatka.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Leenikadodano 248 dni temu
Jezu.. gdyby mój facet powiedziałby, ze nie jestem w jego typie to kazałabym mu szukać swojego typu i bym odeszła. Bez dwóch zdań :) nie dawaj się tak.. kiedyś będziesz tego żałowała
Wredna123dodano 249 dni temu
Dalam minusa,bo nie powinnaś w ogóle kimś takim zawracać sobie głowy.Jesteś z nim,bo jesteś a on za chwilę zamieni cię na lepszy model (jego zdaniem),bo co mu szkodzi,skoro mówi,że nie jesteś w jego typie.L... rozwiń komentarz
Elaithdodano 249 dni temu
Ja będąc w związku też patrze na ładne osoby, ale nic z nimi nie chce. ALE. Jeśli Tobie to przeszkadza, rozmawiasz z nim o tym, to powinien coś z tym zrobić. Te laski z ig też w realu nie wyglądają tak super. Możliwe, że... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
CypisPrododano 248 dni temu
to nie jest normalne, oj cię prawdziwie nie kocha
zolza199dodano 246 dni temu
Lepiej być samej niż z takim burakiem! Dziewczyno...kopnij go w dupe i daj sobie szansę na kogoś, kto będzie Ciebie wart.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni