reklamy ukryte
reklamy ukryte
Chcę zaprzedać duszę diabłu.

Rok temu przeprowadziliśmy się z chłopakiem do stosunkowo nowej kamienicy w małym mieście. Naprzeciwko nas, piętro wyżej mieszka bardzo dziwny człowiek. Jest to młody, przystojny facet po trzydziestce, który wiecznie chodzi ubrany na czarno. Wydaje się być uprzejmy i zawsze kłania się sąsiadom, ale nikt go tutaj nie lubi. Krążą o nim dziwne historie, że to podobno jakiś satanista, który zadaje się z cyganami.

Kiedyś wracałam wieczorem do domu z pracy i natknęłam się na niego, jak szedł zakapturzony i niósł kolczaste gałęzie, które chyba przyniósł z okolicznego lasu. Przeszedł mnie dreszcz, ale jednocześnie ten dziwny typ zaczął mnie coraz bardziej fascynować.

Nie tak dawno zapukał do mnie kurier i powiedział, że ma paczkę dla sąsiada, ale nie ma go w domu i zapytał, czy mogłabym mu ją przekazać. Zgodziłam się i zabrałam paczkę, którą postanowiłam otworzyć tak, żeby dało się ją później zakleić. W środku była jakaś figurka mrocznej kobiety, talizmany runiczne, czarne świece i książka o fizyce kwantowej.

Paczkę zakleiłam i poszłam wieczorem oddać chcąc zagadać, ale facet z uśmiechem podziękował i zamknął drzwi, zanim zdążyłam coś powiedzieć. Zaczęłam coraz bardziej o nim myśleć i fantazjować o wspólnym seksie. Gdybym to był jakiś facet z internetu, to po prostu odcięłabym się od niego, bo mam chłopaka, ale to sąsiad, który mieszka obok.

W końcu nie wytrzymałam i wymyśliłam plan, żeby z nim porozmawiać. Wzięłam butelkę wina i zapukałam do niego. Powiedziałam, że zgubiłam korkociąg i czy przypadkiem nie może mi pomóc. Wpuścił mnie do przedpokoju i powiedział, że zaraz mi otworzy. W jego domu było bardzo czysto, unosił się jakiś dziwny, ale przyjemny zapach, a na ścianach wisiały makabryczne obrazy. Kiedy otwierał butelkę zapytała w żartach: “Pan tu duchy wywołuje?”, na co odpowiedział: “Nie i nie radzę nikomu tego robić. To bardzo niebezpieczne”. Oddał mi z uśmiechem otwartą butelkę i nie starczyło mi odwagi, żeby zarzucić jakiś...
44 15

pozostało 1000 znaków
Kabum234dodano 487 dni temu
Fizyka kwantowa to jest dopiero ciekawe, co tam diabeł, fizyka kwantowa to jest coś, ja bym sprzedał duszę diabłu za całą wiedz z dziedziny fizyki, której jeszcze nie zdobyliśmy, jako ludzie.
konto usuniętedodano 485 dni temu
Za co te minusy? Ciekawa historia. Rozmodleni ludzie mnie dobijają.
1 odpowiedź
gomezAddamsdodano 485 dni temu
"Zaprzedanie" duszy diabłu, to transakcja jednostronna: weźmie on Twoją duszę, ale nic w zamian nie dostaniesz.
1 odpowiedź
kuba2033dodano 483 dni temu
O kurdebele, opis tego kolesia jest prawie że identyczny do mnie, jedyna różnica jest taka że jestem młodszy
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Hefajstosdodano 483 dni temu
a później się obudziłaś
artistsouldodano 483 dni temu
Pewnie zwykły metal, a ludzie robią z igły widły
slodka_mietowkadodano 486 dni temu
módl się, proszę

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni