reklamy ukryte
reklamy ukryte
Uwaga. Przygotować się. Będzie smutno. Bardzo.

Jestem Karol i mam 27 lat. Możecie nie wierzyć, ale miałem w swoim życiu 6 dziewczyn. Prawie wszystkie historie kończyły się podobnie. Pierwsza rzuciła mnie, bo stwierdziła, że "co to za facet, który nie ma samochodu". Tak, nie miałem. Bo nie był mi potrzebny. Jednak w końcu kupiłem sobie tanie auto.

No właśnie. W tym mój problem. Druga dziewczyna ,,nie toleruje gratów, poza tym nie podoba jej się ten kolor". No tak. W końcu znalazłem dziewczynę, co nie była materialistką.
Była za to osobą niezwykle towarzyską. Dwa razy zdarzyło się tak, że chciała iść na imprezę, a ja nie mogłem, bo miałem dużo pracy, wtedy ona stwierdziła, że skupiam się tylko na pracy, a ona wcale się nie liczy.

Możliwe, że nie uwierzycie, ale z czwartą historia identyczna, jak z drugą.

Mając dość, wziąłem się w garść i kupiłem porządne auto.

Z piątą dziewczyną dogadywałem się najlepiej z dotychczasowych. Ech, jakieś więc było moje zdziwienie, gdy okazało się, że ma męża. Dowiedziałem się tego, gdy byłem u niej w mieszkaniu, a jej mąż przyszedł niespodziewanie wcześnie.

I teraz najsmutniejsze.

Bo właśnie moja szósta dziewczyna była wręcz ideałem. Mądra, sympatyczna, nie tylko bardzo się kochaliśmy, ale byliśmy też świetnymi przyjaciółmi.
Byliśmy zaręczeni. Pewnego dnia dowiedziałem się, że... umarła. Została potrącona przez pędzocy samochód z, a kur*wa jakby, pijanym kierowcą.

Płakałem ciągiem przez tydzień. Gdy to piszę, płyną mi łzy.
57 3

pozostało 1000 znaków
Nataa465dodano 484 dni temu
Wiem , że żadne słowa nie ukoją Twojego bólu bo musisz pogodzić się z tym sam. Nie będę pisać , żebyś przestał się smucić bo po prostu nie da się. Wypłacz wszystko co Ci leży na sercu , daj sobie czas a pewnego dn... rozwiń komentarz
Winylarzdodano 487 dni temu
Ja już się poddałem. Nie wierzę w miłość. Zazdroszczę tej ostatniej dziewczynie losu. Okazał się dla niej niezwykle łaskawy...
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni