reklamy ukryte
reklamy ukryte
Urodziłam dziecko na siłę. Chorowałam na depresję, na nerwicę, miałam naprawdę ciężki okres w życiu. Kochaliśmy się wtedy z moim partnerem raz na ruski rok, nie wiem, jakim cudem, ale wpadliśmy. Załamka, nie chciałam tego dziecka, ogólnie nigdy nie myślałam o tym, że będę miała dzieci, to nie mój klimat.

Dodatkowo wiedziałam, że moje problemy psychiczne są zbyt duże, żebym miała teraz zostać matką. Błagałam mojego partnera o zgodę na to, żebym mogła zrobić sobie aborcję. Prosiłam, jęczałam, błagałam. Nic z tego, postawił sprawę twardo, nie da mi pieniędzy, nie pozwoli, choćby miał mnie zamknąć na okres ciąży w domu. Zgodziłam się, pomyślałam, że może ma rację, a ja nie myślę racjonalnie ze względu na swoją depresję.

Urodziłam i żałuję. Żałuję. Nie kocham córki. Opiekuje się nią głównie mój partner, ewentualnie nasi rodzice. Nie chciałam jej i nadal nie chcę, a moja depresja się wyłącznie pogłębia, bo doszły do tego wszystkiego ogromne wyrzuty sumienia. Gdyby nie to dziecko, może miałabym szansę na szczęście, brałabym regularnie leki i wyszła na prostą. Niestety. Rodząc dziecko, straciłam szansę na jakąkolwiek radość z życia.

Żałuję, że się nie postawiłam. Będę żałować do końca świata.
27 13

pozostało 1000 znaków
Maniankadodano 264 dni temu
A ja cię rozumiem... Przykro mi, że twój partner nie umiał cię wesprzeć i jeszcze zmusił do tej decyzji. Mając problemy psychiczne i jeszcze troszczyć się o inne życie, nie będąc jeszcze stabilna. Uważam, że są ma... rozwiń komentarz
KOC_IARAdodano 265 dni temu
Córka ma poniżej 3 lat? Jak tak, to możesz ją oddać do rodziny zastępczej, a jeśli to niemowlę, to na pewno szybko znajdzie dom w domu dziecka.
1 odpowiedź
Nanabelldodano 264 dni temu
Położna zawsze robi test na depresję poporodową. I powinna zauważyć że coś nie tak. Ale faktem jest, że w ciąży nikt nie zwraca uwagi na stan psychiczny ciężarnej. Sama miałam depresję pare lat temu, a w ciąży mi wr&oacu... rozwiń komentarz
KOC_IARAdodano 265 dni temu
Córka ma poniżej 3 lat? Jak tak, to możesz ją oddać do rodziny zastępczej, a jeśli to niemowlę, to na pewno szybko znajdzie dom w domu dziecka.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Fantazja1404dodano 263 dni temu
mi jakos po dwujce dzieco zana polozna nie robila takiwgo tesu
1 odpowiedź
konto usuniętedodano 266 dni temu
I za co te plusy? Pierdolnięta baba z ciebie.
2 odpowiedzi
Sylwia898dodano 264 dni temu
Cześć mili panowie, z tej strony Sylwia 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humor... rozwiń komentarz
-10
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni