reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nigdy nikomu nie przyznam się do tego, że w zasadzie zabiłem swoich rodziców. Ta tajemnica pójdzie ze mną do grobu, dokładnie tam, gdzie ja przypadkowo wysłałem swoich rodziców. Miało to miejsce ponad 20 lat temu, kiedy byłem małym szczylem, bawiłem się z kolegami i "dla jaj" postanowiliśmy rozszczelnić piec kaflowy w domu dziadków, w którym wtedy nocowałem ja, mama i tata.

Majstrowaliśmy przy tym piecu i myśleliśmy, że nasz dowcip skończy się tak, że kiedy rodzice wrócą i rozpalą w kominku, strzeli w nich czarny dym, jak widzieliśmy w jakimś filmie. Uważaliśmy to za świetny dowcip, schowaliśmy się w składziku nieopodal i czekaliśmy, co się stanie.

Stało się to, że rodzice zatruli się czadem. Zasnęli i odeszli. A my z kolegą chichotaliśmy nieopodal, schowani do samego wieczora, czekając na to, aż rodzice się zdenerwują, zaśmieją, cokolwiek. To był mój pomysł. To ja zabiłem nieświadomie rodziców.

Minęło tyle lat, a ja nie potrafię się z tym pogodzić. Nigdy, przenigdy, nikomu o tym nie powiem. Mam mało rodziny, więc raczej nikt mnie nie skojarzy. Musiałem to z siebie wyrzucić.
12 31

pozostało 1000 znaków
karlitoskadodano 131 dni temu
Mocna i naprawdę anonimowa historia. Pewnie nie pierwszy raz dziecko swoją niewiedzą doprowadziło do tragedii. A koledzy? Też się nigdy nie wygadali nikomu? Ciekawi mnie czy po ich śmierci ktoś się Tobą zaopiekował czy t... rozwiń komentarz
c20226dodano 132 dni temu
Zależy ile to lat minęło. Jeśli niewiele każdy skojarzy a policja na pewno bo takich sytuacji jest mniej niż sto w ciągu roku. Poza tym śledztwo by wykazało że ktoś majstrował przy piecu. Chyba że to z czasow głębokiego ... rozwiń komentarz
3 odpowiedzi
eseadodano 129 dni temu
Obyś zdechł
Kuwety123dodano 130 dni temu
Jakby czad sie ulatnial tak ze rodzice zginęli, ty tez byś nie żył...
reklamy ukryte
reklamy ukryte

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni